2726

من چند ماهه که تو خونه ای مستاجرم که نه ابش خوب نه شرایط خونم خوبه وکلا عید وبعداون بکسی تعارف نزدیم خونمون بیاین چون خونپ کوچیکه وبعضی وسایلام رو هم ..والبته این موقته قراره تاچندماه دیگه شرایط جور شد خونه بخریم واماتواین وضعیت کوچیک بودن خونم دوسندارم کسی خونم بیاد وبارها حتی به فامیلام گفتم انشالله به زودی خودم دعوتتون میکنم خونم کوچیکه ..انشالله یه وقت مناسب اماهزرچقدر به زنداداشم میگم خونم کوچیه وشوهرمم شباذیروقت از سرکار میاد..باز امشب به دخترش گفت که میخوان یروز بیاین خونمون من میدوم میخاذ از کنجکاوی بیاد ون نمیدونم چطور بهش بفهمونم که دوسندارم ..چیکار کنم بنظرتون ..دوسندارم کسی بیاد به وضعمون ایراد بگیره  خودمم بیشتر خونه مامانم میرم ..

بگوو برقاش  مشکل داره . کوللر نداره . نمیان

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بنظر من که بزار بیاد ضعف نشون نده همینی که هست ان  شاءالله  دلت خوش باشه بقیش  جور میشه سخت نگیر عزیزم...قصر هم داشته باشی پشتت حرفه ....والا راااحت باش

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
خب باز بهش بگو اونقد بهش بگو ک خجالت بکشه زن پرو

زنداداش من تنده فکر میکنه همه دارن زرنگی میکنن وسرش بی کلاه مونده درحالی که زندگی خودش خیلی خوبه..کاش ماادما کمی هم دیگرو درک میکردیم

مرسی عزیزم ازاین ناراحتم چرابعضی ها شرایط ادمو درک نمیکنن.

خخخ توقع زیادیه که بقیه مارو درک کنن متاسفانه  

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
مثلا چی بهش میگی که تاالان نیومده

ده تا یکی جواب تلفناشو نمیدم

هی شروع میکنه میگه برنامه بذاریم منم میگم بریم بیرون 

میگم من زیاد از رفت و اومد خوشم نمیاد

باید تو لحظه پیش بیاد ادم حرف بزنه

برای ادما مثال میزنم مثلا میگم فلانی فلان شخصیت رو داره و اویزونه تموم مشخصات اون طرفو تو غالب شخصیت یکی دیگه میگم میگم از این ادما بدم میاد چقدر بی ملاحظن

2706