2726
عنوان

لاغری با طب سوزنی کسی انجام داده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 49187 بازدید | 48 پست
حتما عزیزم  سبوس برنج قهوه ای بخر هروخت گرسنه شدی بریز تو یه لیوان شیر و بخور غذا نخور میکه ب ...

حتماااا ممنونم از راهنماییت قشنگم

رَبَّنا هَب لَنا مِن ذُرّیَتِنا قُرَّه اَعیُن😇

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلیییی گروووون گفته من مشهدم چندجا هم پرسیدم اصلا این قیمت نجومی نگفتن من خودم پارسال رفتم جلسه ای ...

من مشهدم  شماره و ادرس چن تاشو میدی

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
2728
شما قرص سراغ داری

قرص که تا بخوای زیاد استفاده کردم ولی متاسفانه اسماشونو فراموش کردم فقط یه گلوریا یادمه که خیلی قویه، من وقتی استفاده میکردم ضربان قلبم بالا میرفت و خواب از سرم می پرید اصلا نمیتونستم بخوابم، شما اگه تا حالا قرصی استفاده نکردید، از یه نوع قرص ضعیف تری استفاده کنید، ممکنه برات مضر باشه 

سلام من سه جلسه میرم اشتهام کم شده و دو کیلو کم کردم هزینه جلسه ۱۰۰

سلام برای لاغری طب سوزنی رفتید؟ الان برنگشته؟

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله   

شما مراجعه کردین برای لاغری؟ میشه بگید پیش کدوم دکتر رفتین

من از یکی از دوستام شنیدم دکتر برجیس خوبه چون رئیس انجمن طب سوزنی اصفهان هم هست ولی نمیدونم لاغری کار میکنن یا نه

شما میشناسین ایشون رو

ادرس سایتش اینه

https://doctor-yab.ir/Search/19539/%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1-%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af-%d8%a8%d8%b1%d8%ac%db%8c%d8%b3/

فقط نگاه خدا
@zolfa_77     عزیزم منم قم هستم، کجا طب سوزنی رفتین؟ ادرسشو میدین

ساختمان فیزیوتراپی تو خیابان صفاییه هست،بنظرم پارس بود اسمش

دقیقا کوچه روبرو ازمایشگاه بوعلی

رَبَّنا هَب لَنا مِن ذُرّیَتِنا قُرَّه اَعیُن😇

بله.واسه لاغری مطب دکتریونس نجفیان رضوی رفتم.

۱۲ کیلو در۳ماه کم کردم .طب سوزنی برای لاغری ایشان درمشهد فوق العاده هست.

مطب : مشهد.خ راهنمایی. برج سلمان. طبقه ۵ اداری واحد۳

تلفن ۰۵۱۳۸۴۸۱۳۹۸

ببین من الان یه جلسه رفتم جلسه دوممه۲۰ کیلو حدودا اضافه دارم،شما چقدر هزینه کردی؟ چندتا سوزن زدن و ک ...

سلام. شماطب سوزنی انجام دادین. چیشد نتیجه هم گرفتین؟ لاغرشدین

2706