2733
2739
عنوان

ترس از حرف مردم

1587 بازدید | 97 پست

شوهرم بعد اینکه خودش عاشقم شد بهم خیانت کرده بار دومه ک خیانت دیدم باز اول شیش ماه بعد عقد بود

الانم با ی دختری ک چهارسال ازش بزرگتره و درحال جدا شدنه دوست شده

ب منم گفته نمیخوامت

ب پدرم فحش داده

باز منتظر برگشتنش بودم ولی داره میشه ی ماه ک ازش خبری نیست

ن خودش ن خانوادش

رابطه داشتیم و زن هستم ولی تو دوره عقدیم نزدیک ب دوساله

از حرف مردم میترسم

از اینکه اگه طلاق بگیرم دیگه هرکسی بفهمه بیوه هستم و ۲۳ساله مزاحمم بشه

یا اینکه مردای زن دار و بچه دار دیگه بیان خواستگاریم

میترسمم ممکن باشه شوهرم اصلاح بشه ولی من ولش کنم

خیلی اشفته شدم

راه درست چیه؟!

مشاور کمک میکنه بهت

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

راه درست اینه به ای فکرا و حرفای مردم توجه نکنی اون راهی میدونی درسته که جدا شدن از همچی ادمی هس پیش بگیری . این برجسب ها رو فقط خودمون الکی بزرگش کردیم مطلقه چیه بیوه چیه توهم ادمی

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

دوره ی عقد ، دوره ی شناخت !

اگر از طرف مقابل تون  وفاداری و تعهد و مسئولیت  و اخلاق  دیدید  ک  خب طبیعتا  ایشون می تونن همسر مناسبی باشن در آینده  در غیر ازین صورت  درباره آینده تون  با مشورت مشاور عاقل ، تصمیم درست بگیرید

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738
باهم خوب بودیم تقریبا مشکلم فقط این بود ک همش شغل عوض میکنه و وقتایی ک من نباشم تا دیر وقت پیش دوست ...

😐😐😐😐😐😐😐🙄🙄🙄🙄 پس بخاطر حرف مردمو برو خودتو بدبخت کن خلایق هرچ لایق

بخاطر حرف مردم خودتو پیر نکن این رفتار اگر تو مردی باشه ذاتیه. یعنی یا مرد ذاتا خائن و ببخشید کثیفه یا مرد بافرهنگ و شعوریه.

پس فکرنکن اگر عروسی کنید، اگر بچه دار شید، اگر شورت قرمز بپوشی براش(!!) دیگه اینکارارو نمیکنه!

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
دوس‌ داری با کسی زندگی کنی ک هر روز استرس داشته باشی بهت خیانت کنه

ما رفتیم خیانتشو با خانوادش درمیون گذاشتیم اونم سر رسید میخواست بیاد با بابای من کتک کاری کنه اخرشم بعد از رفتن ما دستشو زد تو شیشه و تاندونای دستش اسیب دید

فک نکنم اصلاح بشه شوهرت.چرا وقتی عقد هستید رابطه داشتید همیشه ضربه ش واسه ما زناسات مردا که عین خیال ...

فک میکردم عاشقمه نمیدونستم اینجوری میکنه

وقتی گف نمیخوامت گفتم چرا بهم دست زدی گف اشتباه کردم

2706