2726
عنوان

روستای واریان

519 بازدید | 8 پست

ما دوسه روز پیش داشتیم میرفتیم چالوس و دریاچه ی این‌روستارو دیدم.به نظرم یه کم مرموزه .این که کوه و دریاچه اطرافشه و هیچ جاده ای نداره و باید با قایق بری اونجا.کلا هم یه قایق اونجا رفت و امد داره.خیلی برام جالب بود و دوس دارم یبار برم ببینم چجوریه.سال ۹۵وقتی سرشماری کردن تعدادشون ۳۹نفر بوده فقط

تیکر رسیدن به آرزووومه😍☺☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شنیده بودم که غریبه ها رو به روستا راه نمیدن درست و غلطشو نمی دونم، ولی هرجاییکه غریبه ها نرن بهشت میشه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2728
من اینطور جاهای مرموز نمیرم چون بچه کوچیک دارم😣😣😣

واااا مگه فیلم ترسناکه یه روستاست اونور سد کرج

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
من شنیده بودم که غریبه ها رو به روستا راه نمیدن درست و غلطشو نمی دونم، ولی هرجاییکه غریبه ها نرن بهش ...

اره دقیقا.همسر منم میگفت اینو.میگفت ما فقط بخاطر کاری که داشتیم تونستیم تا وسطای دریاچه بریم.میگفت وقتی کسی فوت کنه و بخوان بیان ختم یکی از اهالی اونجا میره دم جاده اختصاصیش می ایسته و اقوام رو فقط اجازه میده سوار قایق بشن

تیکر رسیدن به آرزووومه😍☺☺
اره دقیقا.همسر منم میگفت اینو.میگفت ما فقط بخاطر کاری که داشتیم تونستیم تا وسطای دریاچه بریم.میگفت و ...

والا کار خوبی میکنن اینجوری روستاشون بکر و باصفا میمونه البته اگه جاده خور بود روستاشون که تا حالا ویرون شده بود شانس آوردن تنها راه دسترسیشون با قایقه

منم دوتا بچه کوچیک دارم.چیزی نمیشه که.به نظرم جای بکری باشه.چون کسی برای دخالت نرفته

امیدوارم اجازه ندن ما هم ببینیم... چون جایی که مردم ایران بهش دست پیدا کنن میشه عین سواحل بابلسر و.... 

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️