2410
2553

سلااام دوستان دکتر بهم احتمال زایمان زود رس داده هفته ۲۸ هستم آمپول بتامتازون داد تو دو روز متوالی زدم الان دومین روز بود که کمر درد خیلییی دارم بدنممم داغ میشه

طبیعیه؟چیکا کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم از تاریخ تاپیکت خیلی گذشته و امیدوارم همچنان کاربریت باشه که سوالمو جواب بدی،منم۲۸هفتم و آمپول بتامتازون زدم و مث شما کمر درد نسبتا شدیدی ک نذاشت دیشب بخوابم دارم،میشه بگین بعدا خوب شدین؟؟یا چیزی مصرف کردین؟؟چند هفته زایمان کردین؟؟

عزیزم از تاریخ تاپیکت خیلی گذشته و امیدوارم همچنان کاربریت باشه که سوالمو جواب بدی،منم۲۸هفتم و آمپول ...

سلام مرجان جون منم هفته ۳۰ هستم و دیشب آمپول بتامتازون زدم و کمردرد شدم خیلی

نگرانم.امشبم باید سه تا دیگه بزنم برا زایمان زودرس.شما بهتر شدی؟علتش آمپوله یعنی؟

خیلی نگرانم دیگه امیدی ندارم 😢😢😢

سلام مرجان جون منم هفته ۳۰ هستم و دیشب آمپول بتامتازون زدم و کمردرد شدم خیلی نگرانم.امشبم باید سه ت ...

وای منم مثه شماشدم کمردرد شدیدگرفتم ..خوب شدی شما ؟مشکلی پیش نیومد ؟ر

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2714
سلام مرجان جون منم هفته ۳۰ هستم و دیشب آمپول بتامتازون زدم و کمردرد شدم خیلی نگرانم.امشبم باید سه ت ...

سلام عزیزم ،اره انگاری بخاطر آمپولا بوده اون درد چون الان بهترم و هفته۳۷هستم،نگران نباش انشالله بسلامتی و به موقع فندقتو‌ بغل میگیری

بخاطر آمپولاست عزیزم نگران نباش فقط استراحت کن

ممنون عزیزم 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤