2737
2734

بچه ها دوستم رفته پیش یکی ک سرکتاب گرفته براش از من پرسیده معنی این چیزایی ک گفته چیه ... راسش من سر در نمیارم. مخصوصا از جملات آخرش 😶😶.. شما میدونید منظورش از حرفای زیر چیه؟؟

مرسی از نظراتتون دوستای گلم😘😘😘

""این رابطتون که شما میگی دوماه بیشتر از دوماه خرابه
ایشون قبلا با کسی بوده اون برگشته پیشش با اونم ارتباط داره
اختلاف باهم دارید
برگشت داره ولی باید از اون سرد بشه برگرده پیشتون که دعای احضار لازم داره""

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین معنیش اینه ک دوستت گفته دو ماه رابطشون خراب شده دو ماه نبوده قبل دوستتم با یکی دیگه بوده و الانم با همونه ،طرف احساسیت ممکنه بهت برگرده ولی دعا باید بگیری تا طرف باهاش سرد شه و برگرده بهت 

ولی بنظر من اینکارا و این دعاها درست نیست 

درست نیس رابطه یکی دیگه رو خراب کنید 

کرد هستم یه کرد باغیرت❤
خب شاید اونو دوس داره،، این کارا عاقبت نداره رابطه دونفرو با جادو جنبل خراب کنن...  نکنین ترخد ...

نه اصلا قصد این ک دعا بگیره و پسره برگرده رو نداره ینی من نمیذارم . .. چون ارزششو نداره ... حتی اگ دقت کنی اون دختره اس ک اومده و رابطه دوستمو خراب کرده ... اما دوستم فقط میخاد بدونه با این حرفا و بدون دعا برمیگرده با زمان یا ن 😶

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔

منطورش احتمالا این بود اون دوستتون با کسی در ارتباط بوده بنا ب دلایل یا مشکلاتی ازهم جدا شدن ک اون مشکلات جدید نبوده و از قبل اون شخص درگیرش بوده اگ میخواد ک برگرده و از اون شخصی ک رابطشونو بهم ریخته باید بره پیشش دعا کنه یا حالا هر چیزی ک انجام میده 

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
ببین معنیش اینه ک دوستت گفته دو ماه رابطشون خراب شده دو ماه نبوده قبل دوستتم با یکی دیگه بوده و الان ...

اصلا اصلا قصد نداره دعا بگیره برا بازگشت ... فقط میخواد بدونه معنی این ک گفته برگشت داره .. برگشت با دعا یا با گذر زمان هم امکان برگشت هس

2738
اینکه واضحه

می خواد بدونه این ک گفته برگشت داره!! منظورش این ک در کل برمیگرده حالا دیر یا زود با دعا و بدون دعا ... یا بازگشتش فقط با دعا 🤔🤔

نه اصلا قصد این ک دعا بگیره و پسره برگرده رو نداره ینی من نمیذارم . .. چون ارزششو نداره ... حتی اگ د ...

گفته دیگه برگشت امکان داره اتفاق بیفته ولی باید دعا بگیری ینی با دعا برمیگرده

کرد هستم یه کرد باغیرت❤