2726
عنوان

بدترین شوخی ک باعث ناراحتیتون شده

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر نامزدم یبار گفت فک کنم داداشم از پشت دیدتت عاشقت شده . 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤
2728
واقعا چ آدمای بی شخصیتی پیدا میشن😏

ی بار تو حمع حرف این شد گه بچه ی دومم رو پسرم پنح سالش شدبیارم گفتم من گوه بخورم ب بچه فگر گنم تو اون همه ادم گفت گه رو امروز خوردی.. دیگ اتیشی شدم فردا ی دعوایی راه انداختم بازم انگار میگرد من نگفتم

اینگه ی بار خونه مادرشوهرم بودم پسرم چهارماهش بود. مادرشوهرم صدام گرد ازتو اتاق اومدم بیرون گفتم بله ...

حیف که جواب بدی رو نباید با بدی داد

وگرنه خوب بود بگی با صدای عرعر شما بیشتر حال میکنه

حیف که جواب بدی رو نباید با بدی داد وگرنه خوب بود بگی با صدای عرعر شما بیشتر حال میکنه

مشگل من این بود گه اونموقع ها لال بودم اگ الان بودم حدقل میگفتم بحای خنده متاسف باش با تربیت مادرت.. اینو باید بخواهرشوهرم میگفتم

گاهی اوقاتم ی چیزی میگه اصلا ب حرفاش فگر نمیگنه چی از دهنش درمیاد مثلا قصد رنچوندن نداره هههه

ذات بعضی از آدما کلن از ریشه خرابه بخانم درست نمیشن متاسفانه، شما ک اخلاقشو میدونی حرفاشو نشنیده بگیر