1874
1924
عنوان

بدترین شوخی ک باعث ناراحتیتون شده

283 بازدید | 28 پست

مثلا امروز صبح من سونو داشتم از دیشب کلی استرس داشتم همش دو ساعت خوابیدم ساعت ۸ بیدار شدم گوشیمو چک کردم دیدم یکی از دوستام عکس خواهر شوهرمو فرستاده گفت این عکسو استوری چند نفر دیدم تسلیتم گفتن اتفاقی واسه خواهر شوهرت افتاده از استرس دل پیچه گرفتم ته میتونستم ب شوهرم بگم میترسیدمم ب خواهر شوهرم ز بزنم حالشو بپرسم بعد کلی کلنجار تماس گرفتم بیچاره خواب بود ب دوستم گفتم میگه شوخی کردم ب دل نگیرمنم بدون هیچ حرفی بلاک کردم آخه آدم انقدر بی شعور 😕😕😕😕😕😕

دوستت کم داره

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵(به دلیل اوضاع اقتصادی هنوز به عشقم نرسیدم😔 برامون دعا کنید)🌸

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

1922

منم ازاین قورباغه سبز کوچیکا میترسم کلا ازتموم حیوانات ولی از این قورباغه خیلی خیلی میترسم خواهرشوهرم ی بار گذاشت تو ی مشما گفت اینو بگیر ببین چیه چقدر نازه اصلا فکرشو نمیکردم نزدیک بود سکته کنم فقط .خیلی ناراحت شدم بعدش 😫

1911

اینگه ی بار خونه مادرشوهرم بودم پسرم چهارماهش بود. مادرشوهرم صدام گرد ازتو اتاق اومدم بیرون گفتم بله گفت بیا واس بچه پارس گن. خواهرشوهرم غش گرد خنده انقد حالن بدشد رفتم تو حموم گریه گردم.. اونروز تلافیشو سرش دراوردم

1826

خواهر نامزدم یبار گفت فک کنم داداشم از پشت دیدتت عاشقت شده . 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤