1421
1411
عنوان

بدترین شوخی ک باعث ناراحتیتون شده

272 بازدید | 28 پست

مثلا امروز صبح من سونو داشتم از دیشب کلی استرس داشتم همش دو ساعت خوابیدم ساعت ۸ بیدار شدم گوشیمو چک کردم دیدم یکی از دوستام عکس خواهر شوهرمو فرستاده گفت این عکسو استوری چند نفر دیدم تسلیتم گفتن اتفاقی واسه خواهر شوهرت افتاده از استرس دل پیچه گرفتم ته میتونستم ب شوهرم بگم میترسیدمم ب خواهر شوهرم ز بزنم حالشو بپرسم بعد کلی کلنجار تماس گرفتم بیچاره خواب بود ب دوستم گفتم میگه شوخی کردم ب دل نگیرمنم بدون هیچ حرفی بلاک کردم آخه آدم انقدر بی شعور 😕😕😕😕😕😕

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1390

منم ازاین قورباغه سبز کوچیکا میترسم کلا ازتموم حیوانات ولی از این قورباغه خیلی خیلی میترسم خواهرشوهرم ی بار گذاشت تو ی مشما گفت اینو بگیر ببین چیه چقدر نازه اصلا فکرشو نمیکردم نزدیک بود سکته کنم فقط .خیلی ناراحت شدم بعدش 😫

دوستان عزیز فروشنده زمین در تنکابن هستم برا دیدن عکس زمین ب تاپیکهای قبلم مراجعه کنید 😍😍😍😍
منم ازاین قورباغه سبز کوچیکا میترسم کلا ازتموم حیوانات ولی از این قورباغه خیلی خیلی میترسم خواهرشوهر ...

واقعا فازشون چیه؟ مثلا یکم بخندن😕😕😕😕😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1394

اینگه ی بار خونه مادرشوهرم بودم پسرم چهارماهش بود. مادرشوهرم صدام گرد ازتو اتاق اومدم بیرون گفتم بله گفت بیا واس بچه پارس گن. خواهرشوهرم غش گرد خنده انقد حالن بدشد رفتم تو حموم گریه گردم.. اونروز تلافیشو سرش دراوردم

اینگه ی بار خونه مادرشوهرم بودم پسرم چهارماهش بود. مادرشوهرم صدام گرد ازتو اتاق اومدم بیرون گفتم بله ...

چ بی شعور😕😕😕😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1396
واقعا فازشون چیه؟ مثلا یکم بخندن😕😕😕😕😕

احمقن بخدا .خب ممکنه ادم سکته کنه ازترس .بخدا شانس اوردم سکته نکردم ازبس ک ترسیده بودم بدنم میلرزید ازترس ☹

دوستان عزیز فروشنده زمین در تنکابن هستم برا دیدن عکس زمین ب تاپیکهای قبلم مراجعه کنید 😍😍😍😍

خواهر نامزدم یبار گفت فک کنم داداشم از پشت دیدتت عاشقت شده . 

عزیزاااان اگه معتقدین هرکی بیحجابه بی حیاعه . هرکی تنها زندگی میکنه بی خانوادس , هرکی دوست پسر داشته خرابه , هرکی سگ داره نجسه , هرکی صورتشو عمل کرده دنبال جلب توجهه , لطفا لطفا عاجزانه ازتون خواهش میکنم تو تاپیکای من نیاین 
1331