2410
2553
ببخشید من فکر کردم منظورتون از پاش سوخته اینه که زبونم لال آب جوشی چیزی به قسمت پایین پا منظور ...

چقدر مودبی شما  

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

الان هوا گرمه عرق سوز شده عسل هم طبعش گرمه بدتر میشه بهش مایعات و خنکی زیاد بده تا جیش رقیق بشه و بدنشو. نسوزونه

پاهاش هم با شامپو بچه بشور بعدم با یه مرطوب کننده سبک چرب کن زود خوب میشه کرم مرطوب کننده کودکان Qv عالیه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه دندون در نمیاره، پوشکشم همینه، کلا خیلی مستعده، ۲ روز پیش دلپیچه شد اینجوری شد

گلم بعضی وقتا میگن مدفوع بچه اسیدی شده... ب خاطر تغذیه ش یا هرچیز دیگه... این مدفوع هارو باید خییلیییی سریع بشوریش ... حالا نمیدونم ممکنه سوختگی پای بچه ی شماهم از این باشه.. چون پوشک رو گفتید همیشه مولفیکس میزنید

بعد اگه میگی خیلی مستعد سوختگیه حتما حتی اگه پاهاش نسوخته هم یه مقدار پماد سوختگی فیروز بزن ب پاهاش.. آردن هم خیلی خوبه... این پماد ها هم برای درمان هستن هم برای پیشگیری.

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
چقدر مودبی شما    

نظر لطف شماست آخه اول فکر کردم پاش هست و خواستم عکسش رو ببینم که در صورت لزوم راهنمایی کنم بعد فهمیدم منظورشون کشاله ران بوده. اینم از مشکلات منه که هنوز مادر نشدم که بفهمم وقتی میگن پای بچه ام سوخته منظور کجاست😢

گلم بعضی وقتا میگن مدفوع بچه اسیدی شده... ب خاطر تغذیه ش یا هرچیز دیگه... این مدفوع هارو باید خییلیی ...

از مدفوعش بود چون دقیقا بعد دلپیچه اینجوری شد، الان دیگه پمادی نبود ک نزنم دیگه، روغن جامد زدم بدون پوشک خوابیده

2714
نظر لطف شماست آخه اول فکر کردم پاش هست و خواستم عکسش رو ببینم که در صورت لزوم راهنمایی کنم بعد فهمید ...

الهی دور دل شکسته ت بگردم

اینجوری میگی آدم دلش میشکنه ب خدا

الهی ک خدا ب حق دل پاک و مهربونت دامنت رو سبز کنه و یه بچه ی صالح و سالم بده

الهی دور دل شکسته ت بگردم اینجوری میگی آدم دلش میشکنه ب خدا الهی ک خدا ب حق دل پاک و مهربونت دامنت ...

قربونت برم مهربون. ممنونم از دعای قشنگتون. خدا دوردونه هاتون رو براتون حفظ کنه🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ا فردا میگیرم

کرم اوسرین اوره ثمین مخصوص پای بچه ها یا کرم سوختگی پای هیدرودرم بگیر

اوسرین اوره که واقعا آبه رو آتیشه

اللهم عجل لولیک الفرج.خدایا برسان جان جانان مرا.لطفا برای ظهور آقا یه صلوات بفرستید