2733
2734
عنوان

آب دهان نوزاد سه ماهه😨😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 32892 بازدید | 34 پست
بچه ها از سه چهار ماهگی تا حدود شش ماهگی خیلی بدقلق میشن و اتفاقا شیر هم کم میخورن به خاطر همون دندو ...

زن عموم میگفت پسر عموم زود دندون درآورد...دختر خواهرم هشت هفت ماهگی درآورد...مدفوع دخترمم خیلی کم شده

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نی نی خانواده ما هم همین کارو میکنه فکر نکنم دندون باشه هی کف درست میکنه اب دهنش میاد

دقیقااا اول کف که همون تف ماننده درست میکنه بد آب دهنش زیاد میشه

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

نبات داغ که چیزی نیست.   بعدشم اب دهن زیاد زیاد ترمیشه چون بلد نیستن اب دهنشون قورت بدند هرجریانش زیادترمیشه. پسرمن که افتضاح بود تندتندلباس عوص میکردم اما ازدندان نبود چون 13ماهگی دراورد.

2731
البته نبات بدون زعفران و تمیز.اگه یه بار تاثیری نداشت می تونی چند بار بدی.پسر من فورا بعد از خوردن ن ...

روزی چند بار میکرد الان دختر من شده روزی دوبار یا یک بار اوایل روزی چهار پنج بار میکرد

دختر منم چهار ماهش آب دهنش خیلی میرفت. همش لباسش خیس بود و باعث شده بود سرفه‌های سرماخوردگیش طولانی بشع. میگفتن واسه دندونشه آب دهانش. بردمش دکتر، گفت طبیعی نیست و بهش شربت داد. شربت معده بود که الان اسمش یادم نیست. چند بار خورد خوب شد. به معدش مربوط میشه. آبجوش نبات هم کلا بهش میدادم اونوقتا ولی فایده‌ای نداشت ولی شربته دو روزه خوبش کرد.

فکر نکنم. نوزاد ۳ماهه ودندون؟

پسر من 4ماهش نشده بود دندون درآورد , اصلا نه درد داشت نه بیقراری میکرد

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50
نبات داغ که چیزی نیست.   بعدشم اب دهن زیاد زیاد ترمیشه چون بلد نیستن اب دهنشون قورت بدند ه ...

منم زیاد عوض میکنم لباشو الان پیش بند بستم براش

2738
دختر منم چهار ماهش آب دهنش خیلی میرفت. همش لباسش خیس بود و باعث شده بود سرفه‌های سرماخوردگیش طولانی ...

من شربت هم دکتر نوشته بود دادم اما تاثیری نداشت

دختر منم چهار ماهشه از سه ماهگی یکسره ابدهن میریزه ینی اصلا بند نمیاد روزی ده بار پیشبنداشو میشورم

منم همینطور هی پیشبند عوض میکنم

چچ

منم همینطور هی پیشبند عوض میکنم چچ

سلام عزیز پسرم علایم نی نی تون رو داره بزور سینمو میگیره اب دهانش خیلی میریزه دستشو خیلی میخوره فهمیدی از چیه

خدایا مواظب فرزندانم باش نفس من به نفسهای اونا بنده..خدایا شکرت
2706