2733
2734
عنوان

آب دهان نوزاد سه ماهه😨😨😨

32882 بازدید | 34 پست

سلام دختر من داره سه ماهش تموم میشه و الان همش آب دهانش میاد همشششش لباسش خیس میشه الان چند روزه بی قراره همش غر میشه چند روز خونه مادرم اینا بودم پدرم همش بغل میکرد راه میبرد میگم شاید بخاطر اینه بغلی شده آخه می زارم زمین گریه میکنه و اینکه شیر خودمم زیاد نمیخوره کلا شیر کم شده حالا چیه الان بنظرتون داره دندون درمیاره؟؟  

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اب دهن ک چیز عجیبی نیست ترس نداره

آخه ایمیلی داره میاد یکم بود زیاد نمیترسیدم ولی الان خیلی زیاد شده

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

بله 

پسر بزرگ من 4 ماهگی دندون دراورد

پسر کوچیگم الان تازه سه ماهه شده ولی جای دندوناش میخاره، آب دنش میریزه، نق نق میکنه و کم اشتها شده

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2738

بچه ها از سه چهار ماهگی تا حدود شش ماهگی خیلی بدقلق میشن و اتفاقا شیر هم کم میخورن به خاطر همون دندون ربطی هم نداره همین فردا دندون دربیاره شاید دو موه طول بکشه پسر من دندون اولش چهار ماه و ده روزگی دراومد

سردی کرده و دل درد داره.خوبه که آب دهنش می یاد.نبات داغ رو امتحان کن.

نبات داغ به نوزاد سه ماهه؟؟

الان چیکار کنم خودمم ببخشید ولی مدفوغش خیلی کم شده

نبات داغ به نوزاد سه ماهه؟؟ الان چیکار کنم خودمم ببخشید ولی مدفوغش خیلی کم شده

اونم از سردیه.اگه نبات داغ بدی درست می شه.اینو یه دکتر کودکان به نوزاد چند روزه من گفت بده.

شاید یکم اب جوش نباتش بده ولی ببین علایم دیگه داره مثلالثه هاش رابخارون ببین خوشش میاد یاانگشتت ر ...

آره آره دست میخورخ

2706