2737
2734
عنوان

خرید تونیک

249 بازدید | 21 پست

رفتم دو تا تونیک خریدم قیمت اولی و دومی رو میدونم سومی رو اخر بار انتخاب کردم قیمت اونو نمیدونم چند شدبرام حساب کردن حالا بعد از ۱۰ روز دیدم تلفنم زنگ میخوره یه اقا گفت از بانک تماس میگیرم با کارت شما از این مغازه خرید شده ۱۲۰ تومن جابه جا شده کم حساب کردن این خانم میخوا باهاتون صحبت کنه شمارتون رو بدم بهشون منم هول شدم گفتم نه بعدا شماره اونو یهم داد گفت بهشون زنگ بزنید راجبش حرف بزنید حالا من شماره اونو یادداشت نکردم خیلی استرس گرفتم یهو نمیدونم چکار کنم برم مغازه شون باز ؟ به شوهرمم نگفتم هنوز 

یعنی بیشتر از 120 تومن بوده قیمتش؟

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
دو تا رو میدونم سومی رو بار اخر دیدم پسندیدم 

ولش کن بابا،بش بگو تقصیر خودته از اول چرا پول برنداشتی،،تازه یادت اومد،تونیکشو بش بده اصن

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین
ولش کن بابا،بش بگو تقصیر خودته از اول چرا پول برنداشتی،،تازه یادت اومد،تونیکشو بش بده اصن

خیلی ترسیدم نمیخوام شوهرمم بفهمه از طرفی میگه اخه کجا برم 

2706