2726

تروخدا بگید چه کنم؟؟؟ سینه مو درست نمیگیرفت از اول چون چسبندگی زبان یا همون بند زبان داره. مجبور شدم شیر خشک بدم همراه با شیر دوشیده ی خودم تا یکم بزرگ بشه جراحی کنیم درست بشه. از دیشب اسهاله. دم به دقیقه شکمش کار میکنه شل. پاشم شدید سوخته. باز گذاشتمش روی حوله و از این تعویض پوشکیا. تند و تند کهنه ی لای پاشو عوض میکنم. میشورمش کرم میزنم دوباره با یه پارچه دورش میخوابونمش. چای زنجبیل و عرق نعنا خوردم شیرم گرم بشه. به خودشم عرق نعنا دادم. اشتهاش خیلی کم شده بزور شیر میخوره. همش دارم شیرمو میدوشم. با حوله ی گرم شکمشو گرم نگه میدارم. بگید دیگه چه کنم؟؟؟؟؟؟تروخدا راه کار بدید. شوهرمم اسهاله بهش میگم از تو ویروس گرفته میگه نه من گرما زده شدم. میگه بچمون چاییده اسهال شده. نمیدونم چی شد واقعا!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزيزم سريع برو دكتر ويروس گرفته جاشو باز بزار كرم روغن ماهى بگير بزن معجزه ميكنه گرمى هم نخور سوختگى پاش از گرميه ، پسر من تازه خوب شده

هیچ انسانی نه دوست توست و نه هیچ انسانی دشمن تو بلکه هر انسانی معلم توست ...
ببره دکترم پدی لاکت میده هر هشت ساعت ۵ قطره بازم میتونی از دکتر داروخانه بپرسی 

كيدى لاكت ميدن نه پدى لاكت كه بيرون رويشو بيشتر ميكنه

هیچ انسانی نه دوست توست و نه هیچ انسانی دشمن تو بلکه هر انسانی معلم توست ...
كيدى لاكت ميدن نه پدى لاكت كه بيرون رويشو بيشتر ميكنه

قطره پدی لاکت دارای باکتری‌های مفید مخصوص کودکان و نوزادان است که در شرایط اسهال، نفخ، کولیک، آلرژی و وجود بیماری‌های فصلی برای نوزادان تجویز می‌شود. 

کیدی لاکت رو بیشتر برای بالای یک سال تجویز میکنن  به صورت پودره 

😬😬😬😬