2737
2734
عنوان

کیا دوست دارن بچشون تپلی بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 27 پست

معمولا بچه ها کوچیک  که هستن توپولین راه که بیفتن لاغر میشن این چیزه طبیعی هست من دخترم هفت ماهشه یه کوچولو اضافه وزن داره  میدونم راه بیفته خیلی لاغر میشه 

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معمولا بچه ها کوچیک  که هستن توپولین راه که بیفتن لاغر میشن این چیزه طبیعی هست من دخترم هفت ماه ...

اره دختر منم اوایل انقد تپل بود  ک نگو دستاش دیگه داشت خط میفتاد تمام فامیل از تپلیش میگفتن خودم‌ک‌میگم چشم‌خورد

چی‌بگم والا😑
2731
2738
سویق کامل...عطاری بری بگی سوبق کودک بهت میده..خیلی تو رشدش تاثیر داره...غذای که انبیا خیلی سفارش کرد ...

اهان باش پس برم عطاری بگم سویق کامل سه شیزه هم گفتن خوبه ولی نمیدونم چجوری باید بدمس بخوره

چی‌بگم والا😑
بهش سویق بده خیلی تو رشد بچه تاثیر داره من امتهان کردم دخترم تو یک ماه یک کیلو نیم وزن اضافه کرد

عزیزم سلام ، بیزحمت میگی چجوری به بچم بدم ؟ ریختم تو ماست نخورد

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
عزیزم سلام ، بیزحمت میگی چجوری به بچم بدم ؟ ریختم تو ماست نخورد

باید یک قاشق مرباخوری هر روز بهش بدی...من با خرما قاطی شون میکردم بعد قل قلی میکرد میزاشتم تو ظرف میدادم خودش میخورد....میتونم با همون ماست دوبار بهش بدی هر دفعه یه کم بریزی تو ماست تا بخوره..تو شیر هم میتونی بریزی...یا بریز تو اب جوش با شکر شیرینش کن بده بخوره..نصف فنجون اب بریز بعد یه قاشق سویق بریز توش شیرینش کن بده زخوره