2733
2734

فن ندارم ... 

۲ ساعت روشن باشه ، بعد خاموش کنم زیاده ؟؟ 

میشه خاموش نکنم اسلیپ کنم ؟ 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
فقط سعی کن کمه کم روزی یکبار روشنش کنی،من بس ک روشنش نکردم باتریش خراب شد مث کامپیوتر شده فقط تو برق ...

عزیزم من یه لپ تاب لنوو دارم.  بخاطر عمل چشم میخوام بفروشم. از طرفی نگران اینم نتونیم برا پسرم دراینده بخریم. پسرم چهار سالشه.

از طرفی شنیدم لنوو زیاد عمر کنه هفت ساله.

به نظرت بفروشم یانه. 

خیلی باسختی گرفتمش حیفم میاد

از طرفی چشام استیکماتش سه هفتاد پنج صدمه اگه چهار بشه دیگه عمل نمیکنن احتمال کوری بالا میره حین عمل.

ک زخم هر شکست من حضور یک جوانه شد 😊🌱
2738
عزیزم من یه لپ تاب لنوو دارم.  بخاطر عمل چشم میخوام بفروشم. از طرفی نگران اینم نتونیم برا پسرم ...

الان من ۷ساله لنو دارم بگفته شما پس باس بندازم دور؟ نه اتفاقا همشم خاموش بوده باتریش عین برق کار میکنه اصلانم خرابنشده هرچیزی عمرش دست استفاده کنندس

کرونا مادرمو آسمونی کرد و منو زمین گیر...مادر دلتنگتم 😭
عزیزم من یه لپ تاب لنوو دارم.  بخاطر عمل چشم میخوام بفروشم. از طرفی نگران اینم نتونیم برا پسرم ...

من نشنیدم ۷ سال باشه،من خودم ۱۰ ساله دارم فقط باطریش دیگه کار نمیکنه باید تو برق باشه کار کنه،مال من لنوو نیست ولی فکرنمیکنم فرقی داشته باشن،چیزی اگه ازش خوب استفاده شه طول عمر نداره عزیزم،الانم ک ماشالله قیمتا سر ب فلک زده

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪
یعنی چی فن نداره ؟ یعنی فن اصلی یا کول پد ؟

ن از اینا هستا ک میزارن زیر  لپ تاپ  ک داغ نکنه ... 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
2706