2726
عنوان

دهه شصتیها بیاااایئید

| مشاهده متن کامل بحث + 1463 بازدید | 156 پست
بچه ها واقعا خوش بحال خودمون كه لااقل يه دوره اي رو واقعا زندگي كرديم نه مجازي.. طعم زندگي رو همه ج ...

دقیقا الان این همه امکانات هست ولی  انگار اصلا کیف نمیده نه مسافرت نه گردش نه عاشقی هیچی 

پسر قشنگم میلان جون  همه زندگیمه❤️
فرامرز اصلانی هم یه اهنگ داشت سوم دبیرستان بودم گوش میدادم الان یادم نیست

اگه یه دوز بری سفر

بری ز پیشم بی خبر؟

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه یه دوز بری سفر بری ز پیشم بی خبر؟

اره همون

عالی بود

من عاشق علیرضا واحدی نیکبخت بودم اینو گوش میدادم 🤣

سلیقه عشقیم از همون اول شخمی بود

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
اگه یه دوز بری سفر بری ز پیشم بی خبر؟

اين آهنگو وقتي ميخواستيم با بابام اينا بعدازظهر روز سيزده بدر سوار اتوبوس بشيم و از تهران برگرديم شهر خودمون پسرعمم تويه كاغذ بااون دستخط خرچنگيش برام نوشته بود و باهزار ترس و لرز بهم داد 

آخرم درسشو ول كرد و همين شد كه من خانم تحصيل كرده رو بهش ندادن!! 

و راهمون براي هميشه از هم جدا شد   

2728
اره همون عالی بود من عاشق علیرضا واحدی نیکبخت بودم اینو گوش میدادم 🤣 سلیقه عشقیم از همون اول شخم ...

خخخخ عزیزم.منم عاااشق مهردادمیناوند بودم😂😂😂😂😂

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
اين آهنگو وقتي ميخواستيم با بابام اينا بعدازظهر روز سيزده بدر سوار اتوبوس بشيم و از تهران برگرديم شه ...

ای بابا😄😄😄.فداتون خانم تحصیل کرده😍😍😍