2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شما سل فری میدید با این ریسک متوسط چون واسه هرکی آمنیوسنتز تجویز نمیشه مگ اینکه محدوده خطرباشه.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
یعنی ریسکش کمه

تو محدوده وسطه دیگ باز خداروشکر محدوده خطر نیستی عزیزم فقط باید آزمایش سل فری بدید،سل فری واسه کسانی هستند ک تو محدوده وسط هستند،مطمئن باش بچت سالمه کسای بودن تو محدوده خطرناک بودن بچه هاشون سالم بوده.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
2738
تو محدوده وسطه دیگ باز خداروشکر محدوده خطر نیستی عزیزم فقط باید آزمایش سل فری بدید،سل فری واسه کسانی ...

ممنون دوست گلم...آزمایشش چطوریه

و خـــدایی هست مهربان تر از حد تصــور.......M+A³=❤
ممنون دوست گلم...آزمایشش چطوریه

آزمایش خون عزیزم از خونه مادر ازمایش سل فری انجام میشه،جنسیت فندقتم معلوم میشه،هزینشم احتمالا 2تومن هستش