2726
عنوان

جراحی لوزه

252 بازدید | 16 پست

سلام دوستان پسرم هفت سالشه و اغلب تو خواب خرخرمیکنه و دوبار تا حالا عفونت گوش داشته امروزبردمش متخصص گوشو حلق و بینی کف باید لوزه ش عمل شه چبکار کنم خیلیا میگن صبر کن بزرگ که بشه خود لوزه کوچبک میشه ولی از عفونت گوش میترسم پسرمم ضعیفه همش 19 کیلو وزن داره

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم کم وزن بودنش بخاطر لوزشه من دخترمو تو ۵سالگی عمل کردم و وزنش خیلییی خداروشکر خوب شد و عفونت های گوش هم بخاطر لوزه هس بهتره عمل کنی چون اون عفونتها همیشه باعث اذیت گلودرد و سرماخوردگی و وزن نگرفتن بچه میشه هرچه زودتر عمل کنی بهتره

پسرمن همین حالات رو داشت و مدام گوشش عفونت میکرد ۸ سالش بود عمل کردیم و راحتتت شدیم عمل سختی نیست ع ...

چقدطول میکشه عملش مراقبتای بعد عمل چجوریه

عزیزم کم وزن بودنش بخاطر لوزشه من دخترمو تو ۵سالگی عمل کردم و وزنش خیلییی خداروشکر خوب شد و عفونت ها ...

چقدر عملش طول میکشه عوارضی نداره مراقبتای بعد عمل تا کی باید باشه

عمل خیلی سبکیه. درد هم نداره و سریع خوب میشه. من بچگیم عمل کردم و واقعا خیلی خوب بود قبلش خیلی اذیت ...

یعنی گلوشو باز نمیکنن😔😔😔

چقدطول میکشه عملش مراقبتای بعد عمل چجوریه

بیهوشی داره و یک شب میمونه 

چند روزی باید سوپ بخوره 

ولی انقدر بعد عمل در ارامش میخوابه که خودت میگی کاش زودتر انجام میدادم

بین خودمان بماند، من کمی " دوستت دارم" زیر بالشم پنهان کرده ام ♥
چقدر عملش طول میکشه عوارضی نداره مراقبتای بعد عمل تا کی باید باشه

همون روز اول فقط سخت بود تازه من دخترم همون روزم شروع کرد به خوردن بستنی و سوپ اینا و بلند شد راه رفت و بازی کرد اصلا سختی نداره عزیزم هرچی بزرگتر بشن عملشون سخت میشه گلم...من فقط چند روز مرخصی گرفتم بهش رسبدگی کردم ولی دخترم خداروشکر اصلا سختش نبود ...نگران نباش گلم عمل خاصی نیس😉😉

بیهوشی داره و یک شب میمونه  چند روزی باید سوپ بخوره  ولی انقدر بعد عمل در ارامش میخوابه ...

ممنونم از دلگرمی و راهنماییتون

همون روز اول فقط سخت بود تازه من دخترم همون روزم شروع کرد به خوردن بستنی و سوپ اینا و بلند شد راه رف ...

خیلی ممنونم عزیزم نگرانیم کم شد

2706