2737
2734

من از روز ۱۳کمرنگ بود بعد پررنگ تر شده

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله که بارداری

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2728
انشالله بارداری.منم ماه اول تزریق کردم خداکنه منم باردار باشم.

مرسی عزیزم همچنین شما

تا فردا بعدزظهر صبر میکنم اگ باز لک دیدم و پریود نشدم میرم ازمایش میدم اخه قبلا ی سقط داشتم میترسم

2738
من امروز چن قطره لکه دیدم غروب تست گذاشتم سریع دو خط شد فردا میشه۱۴روز بعدتزریق

سلام عزیزم شما چندتا فولی داشتیم چند ساعت بعد تزریق اقدام کردین و قرص چی میخوردین

💕🧿منم مامان شدم خدا جونم مرسی بیاد همه منتظرا هستم 🧿💕
سلام عزیزم شما چندتا فولی داشتیم چند ساعت بعد تزریق اقدام کردین و قرص چی میخوردین

سلام گلم

س تا فولی داشتم دوتا۱۷ یدونه۱۸

۱۳ پریودم آمپول زدم ۱۴هم۱۵اقدام کردم البته قبلش۱۰تا۱۲اقدام کردم

قرص لترزول با س تا آمپول hmjهم تزریق کردم همون ماهم دوقلو باردار شدم

سلام گلم س تا فولی داشتم دوتا۱۷ یدونه۱۸ ۱۳ پریودم آمپول زدم ۱۴هم۱۵اقدام کردم البته قبلش۱۰تا۱۲اقدام ...

حاملگی خوبی داشته باشی واسه منم دعا کن این ماه میخوام کلومیفن بخورم ولی آمپول نمیزنم یسری ۵ تا فولی داشتم آمپولم زدم اما نشد الان میترسم نکنه حامله نشم 

حاملگی خوبی داشته باشی واسه منم دعا کن این ماه میخوام کلومیفن بخورم ولی آمپول نمیزنم یسری ۵ تا فولی ...

انشالله شما هم خیلی زود مامان میشی

منم ی سال و نیم اقدام بودم هرماه غولی عالیم داشتم اما نمیشه دیگه بکارم و عوض کردم همون ماهم باردار شدم

انشالله شما هم خیلی زود مامان میشی منم ی سال و نیم اقدام بودم هرماه غولی عالیم داشتم اما نمیشه دیگه ...

خداروشکر الهی سالم بیاد بغلت منم دعا کن این ماه حامله بشم