2410
2553
عنوان

خانما کیا تازگی دوقلو زايمان کردن که نارس هم بوده باشن؟ چقد سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 24 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نخند توهم بعد زایمان خیلی وحشتناکه  من فکر میکردم پسرم کامیونه خواهرم رانندشه من پمپ بنزینم با ...

اي بابا فكر كردم منظورت اين بود كه از خستگي و بيخوابي زياد اينجوري حس ميكني

قصد بي ادبي نداشتم

معذرت✋🏻😊

ان شاالله روزهاي خوبي داشته باشي با كوچولوت

2720

خوشبحالت دوقولو شدن خدا حفظشون کنه واست ایشالله.طبیعی شدی 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
Ivf... من فقط به دونه میخواستم 

عزیزم .خدا بزرگه میدونم خرج و مخارج زیاد ولی خدا کمک میکنه ...تو تایپیکات دیدم  خواهرت ۱۴ ساله نداره با اینکه باهات خوب نیست ولی دلم خیلی سوخت همش تو فکرش بودم موقع نمازم واسش دعا کردم .نمیدونم شاید دلم واسه ناراحتیه بابات سوخت چون پدر و مادر خودمم خیلی غصه منو میخورن.تو هم ناراحت نشو از گریه بابات هر بچه ای متولد میشه تو خانواده اونا یاد منن .ایشالله قدم نینی هات خوب باشه تو هم خاله بشی.چند سالته مامان خانومی😘😘😘😘😘 بار اول ای وی اف کرده بودی مشکل از شوهرت بود

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2714

ای جونم عزیزم

من یدونه داشتم ولی حساس بودم

تا شش ماهگی هر شب تا صبح رو سرش بیدار بودم😐

گوشیتو کوک کن هر دوساعت شیرش بده پوشکشو عوض کن

شیرخشکم حتما بده

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بینیش‌و‌با پوار خالی کن و قطره بریز

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....