2726
عنوان

دعواهای منوبرادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 44 پست
نباوا 20سالشه بچه اونطوری نیست ک نفهمه و خودشو بزنه به اون راه

بابا بعضی مردا چهل سالشونه هنو به اون پختگی نرسیدن این که تازه پشت لبش سبز شده بیست سال هم شد سن اونم واسه ی پسر اصلا باهاش بحث نکن و محلش نزار خودش میفهمه چ غلطی کرده وقای یکم بزرگتر شد 

🍃فرو شدن چو‌ بدیدی بر امدن بنگر🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نباوا 20سالشه بچه اونطوری نیست ک نفهمه و خودشو بزنه به اون راه

خخخخ برادرشوهر عتیقه منم۱۹سالشه ازاول نامزدی اصلابامن حرف نمیزنه انگار دعواکرده قهره انقد بدم میاد ازاینجور ادما😐😐😐😐

بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )
محلش نده.کمتر اسمش جلو شوهرت بیار. حیف نیست بخاطر اون زندگیت تلخ کنی😒

نمیدونم چیکارکنم واقعا اگ دعواکنن بدتر میشه 

باباش میگ میدمت دست پلیس ازت راحت شم ولی بازم پدره

2728
الان ک بزاییا😄😄😄

تیکرم زاید ولی خودم نه😂

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
خخخخ برادرشوهر عتیقه منم۱۹سالشه ازاول نامزدی اصلابامن حرف نمیزنه انگار دعواکرده قهره انقد بدم میاد ا ...

کاش اصلا حرف نزنه بهتره ک مثلا برگرده بگ زنت خرج میکنه و فلان وچلان و اینا

خوبه زن داره  مال ما مجرده بی شعور وهرچی بگی کمه  باباشم حتی نمیتونه چیزی بگ

جوونا الان كنترل نمیشن

ی جوری میگم انگار خودم جوون نیستم

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
نمیدونم چیکارکنم واقعا اگ دعواکنن بدتر میشه  باباش میگ میدمت دست پلیس ازت راحت شم ولی بازم پدر ...

محلش نده کلن حذفش کن انگار وجود نداره نه اسمش بیار نه ببینش نه حرف بزن نه ذهنت درگیرش کن.بشین زندگیت بکن بذار هی خودش به درودیواربکوبه.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
تیکرم زاید ولی خودم نه😂

خخخخ الهی جاخوش کرده توشکمت ان شإ الله سالم وسلامت زودی بدنیامیاد😍🌹

بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )
خخخخ الهی جاخوش کرده توشکمت ان شإ الله سالم وسلامت زودی بدنیامیاد😍🌹

ممنون عزیزم انشالله 😍😘😘

کاش اصلا حرف نزنه بهتره ک مثلا برگرده بگ زنت خرج میکنه و فلان وچلان و اینا

حالاچیشد باهات بدشد

بابا بعضی مردا چهل سالشونه هنو به اون پختگی نرسیدن این که تازه پشت لبش سبز شده بیست سال هم شد سن اون ...

نگفتم پختس گفته اونقدر میفهمه که کجاحرف بزنه کجانزنه 

باباشم همش باهاش دعوامیکنه 

خونه فقط میخوره ومیخابه باباشم بیچاره هیچی نمیگ

شوهرم میگ میرم حسابش رو کف دستش میزارم 

ولی من میگم ولش کن

محلش نده کلن حذفش کن انگار وجود نداره نه اسمش بیار نه ببینش نه حرف بزن نه ذهنت درگیرش کن.بشین زندگیت ...

ی قاشق شربت معده بخور شکمت شل میشه زایمان میکنی جدی میگم

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
حالاچیشد باهات بدشد

کلا باهام بد بود شوهرم همیشه بامن خوبه ازلحاظ مالی هیچی کم نذاشته برای من

همیشه پشتم بوده و چون چندبار باهاش دعوا کردم شوهرم حسابی باهاش دعوا کرد

2706