2703
2553

خانوما من آشپزخونه م خیلی کوچیکه، یخچالم و ی مدت برده بودم تو اتاق خواب دخترم، الان آوردم تو آشپزخونه ولی دقیقا گازم چسبیده بهش. ینی جای دیگه ای نیست که بتونم بذارم یخچال یا گازم و. سعی میکنم از اون شعله هایی که کنار یخچالِ استفاده نکنم ولی خب بعضی وقتا مجبورم دیگه. حالا سوالم اینه مشکلی برا یخچالم پیش نمیاد ؟؟؟؟

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نمیشه یکم فاصله بدی؟حرارت خوب نیست.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2714

اگه میتونی عوض کن جاشو

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
ببه گرمای گاز رو عملکرد یخچالتون تاثیر میزاره و باعث میشه زود خراب شه لطفا جابجاش کنین تا ضرر مالی ن ...

منم این مشکل و دارم جابه جا هم نمیشه کرد.چه کنیم پس😥

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706