1147
1292

خانوما من آشپزخونه م خیلی کوچیکه، یخچالم و ی مدت برده بودم تو اتاق خواب دخترم، الان آوردم تو آشپزخونه ولی دقیقا گازم چسبیده بهش. ینی جای دیگه ای نیست که بتونم بذارم یخچال یا گازم و. سعی میکنم از اون شعله هایی که کنار یخچالِ استفاده نکنم ولی خب بعضی وقتا مجبورم دیگه. حالا سوالم اینه مشکلی برا یخچالم پیش نمیاد ؟؟؟؟

گرمای گاز ضرر داره فکر کنم برا یخچال

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا همه منتظرا مادر بشن این انتظارشون تموم شه،اونایی که تو این راهن و باردار،بسلامت نینیاشونو بگیرن بغلشون الهی امین❤❤❤

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1291

ببه گرمای گاز رو عملکرد یخچالتون تاثیر میزاره و باعث میشه زود خراب شه لطفا جابجاش کنین تا ضرر مالی نبینین تو این گرونی 

💫با تو تقدیرم گره خورد به یه مشت اما و ای کاش،     بعد من مراقب اون خنده های لعنتیت باش،                   بعد من فکر خودت باش ،  🦋                                غصه رسم روزگاه  ...    🌸                                              ما چه باشیم چه نباشیم   ...   ❤️                               زندگی ادامه داره

اگه میتونی عوض کن جاشو

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل دخترمه،    ته تغاری عاشق باباشه                   باباشم ته تغاری رو دوست داره فقط میترسم سه تا بچه های بزرگترم  حسادت کنن                                  خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من             ورنه این دنیا که ما دیدیم ، خندیدن نداشت     
1315
ببه گرمای گاز رو عملکرد یخچالتون تاثیر میزاره و باعث میشه زود خراب شه لطفا جابجاش کنین تا ضرر مالی ن ...

منم این مشکل و دارم جابه جا هم نمیشه کرد.چه کنیم پس😥

-جاناا..    -بله؟؟    -به غم نشانده ای دل مارا..!      -خوب کردم..😏
1226
تو نمیخای دوتا مرغ مظلوم بدی ما 😒 بیا خودم سزارینت کنم 

😂تموم شدن

فردا صبح وقت داری بیام خدمت فقط من اتاق عمل میترسم تو حیاط عملم کن😁

(سم۲۱۳)هستم.خدایاشکرت بخاطر خانواده سه نفره خوشبختمون😍فکرش نمیکردم زندگی اینقدر شیرین بشه بخاطر یه موجودکوچولو ۵۰ سانتی😍
1280