2726
چرا همیشگیه  وقتی تو فکر میکنی که انتخابت اشتباهه خوب طرف مقابلت هم فکر میکنه انتخاب اونم اشتب ...

نگرفتی چی گفتم بعنوان مثال وقتی شوهرمنو خانوادم انتخاب میکنن این ینی ی چاله توزندگی ک خودم توش مقصرنبودم وقتی شوهرم بعنوان مثال ادم تنبلیع من مقصرنیستم اگه اینارم ببینمو سکوت کنم پس من ادم نیستم ک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نگرفتی چی گفتم بعنوان مثال وقتی شوهرمنو خانوادم انتخاب میکنن این ینی ی چاله توزندگی ک خودم توش مقصرن ...

گیریم حرفت درست

امروز با یکی آشنا شدم که میگفت توی ۲ سال زندگی با شوهرش میخواست ۱۵ بار طلاق بگیره اما نشست و فکر کرد که همه مردا عین همن پس بهتره بشینمو زندگیمو بکنم

ن همیشه اینطورنیست بعضی وقتا انتخابا دست خودمون نیست گاهی شرایطای بدو مانمیسازیم همیشگی نیست صحت حرف ...

بعضی انتخابا دست خودمون نیست دست کیه؟؟دیگران!! حالا اگه به تفکر صوفی ها عمل کنیم و هرکی رو خودش کار کنه و کاری به بقیه نداشته باشه دنیا گلستون میشه تفکر استارتر درسته ولی نه برای یک نفر برای یک جامعه

عرض خاصی ندارم....  آها ملت عشق الیف شافاک رو بخونین عالیه  
گیریم حرفت درست امروز با یکی آشنا شدم که میگفت توی ۲ سال زندگی با شوهرش میخواست ۱۵ بار طلاق بگیره ا ...

خو بنظرت کارش درست بود؟؟؟؟چرا ماها فک میکنیم عذاب کشیدن بهتراز طلاقه ما ی بار بدنیا میایم حقمونه زندگی مون باب میل باشه

بعضی انتخابا دست خودمون نیست دست کیه؟؟دیگران!! حالا اگه به تفکر صوفی ها عمل کنیم و هرکی رو خود ...

قربونت

ما انتخاب میکنیم حالا گیریم اشتباهه خوب از اشتباهاتمون کم کنیم درسته؟

2706