2703
2553
عنوان

💖ختم مجرب صلوات ضراب اصفهانی💖

5234 بازدید | 77 پست

هدیه به اقا ابوالفضل و ازش میخایم هممون حاجت روا بشیم هر کی تعدادش بگه به ۴۰ رسید که چه بهتر بیشترم شدید بهتر دوستاتون رو تگ کنید 

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

یک بار یا چله/

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

سلام 

عزیزای دلم ازشما عاجزانه خواهش میکنم واسه من حقیر ودلشکسته هم دعا کنید خیلی نیاز به دعاتون دارم ایشاالله حاجت همه روا بشه چندسالی حال دلم اصلا خوب نیست ازخدابخواهیند که گره ای ازمشکلاتم بازبشه وخدا خودش جواب دلشکستمو بده ازتون ممنونم 

التماس دعای فراوان 

منم ۱۰۰تا میفرستم 😔😔😔😔😢😢😢😢😭😭😭😭😭

خدایا به قلبم آرامشی بده از جنس خودت 😔❤
یک بار یا چله/

یک بار عزیزم

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
100

صلواتش طولانی گلم هاااا

2706