2726
عنوان

خانوما نظرسنجی

93 بازدید | 11 پست

آیا مخالف پلی استیشن بازی كردن دختر هستید یا نه

تعداد رای : 17
نظرسنجی
موافق
13
76%
مخالف
4
23%
ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

اگه از کار و زندگی بندازه مخالفم 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر وپسر نداره

بازی خوب بگیر بزار دوساعت تو طول ردز بازی کنه

طفلیا بیرون که نمیتونن برن احتمالا تچ فرزندم که هستن کلاسم که لابد فقط زبان نوشتبد اسمشو که یه روزی از این جهنم خواست بره بتونه 4 کلمه بلغور کنه

غافل از اینکه جهنم زندگیه که واسش ساختید

منظورم به استارتر نیس کلی میگم

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
سوال داخل نظر سنجیت خیلی گنگ بود همه میگن دخ تری...

همه میگن دختری بازی نکن بسه

شوهرم میگه نه ی پلی استیشن میخریم من و تو بازی میكنیم

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
چرا دختر بازى نكنه؟!! 

همممون ی بار گفتیم چرا و گفتن چون دختری

اهان ،چیکاره بقیه داری هرکاری عشقته بکن 

امضاء رو تازه دیدم