2737
2734
عنوان

مجبورم کردن عروسی بگیریم

199 بازدید | 13 پست

سلام سلام بچه هاااا خوبین؟ من و همسرم نمیخواستیم عروسی بگیریم اما خانواده شوهرم گفتن آبرومون میره ببشتر خرجشم داریم از وام ازدواجمون میدیم . به منم میگن زیاد خرج نکنی آیه قرآن کج میشه؟اما کدوم فیلم برداری با 2 تومن هم آلبوم میده هم فیلم مراسم  میگیره . من نمیدونم چجوری با این خانواده ا ادامه بدم . برام آرزوی خوشبختی کنید بچه ها دعا کنید همه چی خوب پیش بره و به آرامش برسم خسته شدم دیگه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم عروسی نمیخواستم، پدر و مادر شوهرم گفتن ما یه پسر داریم آرزو داریم عروسیشو ببینیم، ولی خودشون خرج عروسی رو دادن 🤔🤔

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738
خودتون باید خرجو بدین?

تقریبا مثلا میگن اتلیه فقط 2 تومن میدیم .خب بقیشو کی باید بده خودمون دیگه . من میگم بابا اگه ندارین خب نگیرین . اما منطق اینا اینه یه عده رو دعوت کنن و شام بدن که حرف در نیارن دیگه خواسته های عروس مهم نیس

خوشبحالت اینا فقط خرج شامو میدن . 

من نمی فهمم والا، هرکی دوس داره یه کاری بکنه خودش باید خرج بکنه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
تقریبا مثلا میگن اتلیه فقط 2 تومن میدیم .خب بقیشو کی باید بده خودمون دیگه . من میگم بابا اگه ندارین ...

واااای به نظرم این یه شب واسه شماست,باید شما نهایت لذت رو ببرین,یا نگیرین,یا همه چی باب میلتون,که ایقد هزینه براتون بذاره بعد تهش دلخوری باشه,اصلا قبول نکن با این وضع

هیچ رویایی به پای بیداریم با ❤تو❤ نمیرسد.... 
واااای به نظرم این یه شب واسه شماست,باید شما نهایت لذت رو ببرین,یا نگیرین,یا همه چی باب میلتون,که ای ...

میدونی چیه چند ماهه دارم میگم عروسی نمیخام خواهر شوهرم یک ماه پیش گفت اگا مشکل هزینس که نگران نباش خودم میدم تو هر ارایشگاه و عکاسی که میخواستی برو  الان که من یکم نرم شدم زده زیرش میگه من 1 تومن کمکتون میکنم هر جا خواستین خرج کنید . با پنبه سر میبرن .اینقدر با شوهرم بحث کردم بهش گفتم کاش هیچ وقت باهات آشنا نشده بودم . افسرده شدم 

میدونی چیه چند ماهه دارم میگم عروسی نمیخام خواهر شوهرم یک ماه پیش گفت اگا مشکل هزینس که نگران نباش خ ...

پس رابطه تون رو سر این چیزا خراب نکن,کل هزینه ای که میخوان رو بگیرین,یه عروسی کوچولو و طبق میل خودتون بگیرین

مهمون کم و کیفیت بالا,

طبق هر شرایطی بهت خوش بگذره

بخدا عروسی ما خیلی خرج شد و بزرگ و همه چی تموم بود,ولی همش به شوهرم میگم اصلا حس میکنم لذت نبردم.خستگی زیاد,استرس ریاد که ببینم خوب پیش میره یا نه.نذاشت من لذت ببرم...

اگه یکی بود درست بهم میگفت فقط شل کن لذت ببر,همه چی میگذره خیلی خوب بود

هیچ رویایی به پای بیداریم با ❤تو❤ نمیرسد....