2726
عنوان

خرج کردن

179 بازدید | 25 پست

چیکار میکنید دوست پسراتون براتون خرج میکنه چرا دوست پسر من همش میگه ندارمممم حتی بعضی وقتا خودم مجبورم اگه دلم چیزی خواست حساب کنمم خیلی ناراحتمم ۶ سال باهاش دوستم ولی هیچ وقت جز ۲ سال اول کادو نگرفته به منم بگید تو رو خدااا خسته شدم حس میکنم خیلی سادم سیاست ندارمممم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این به خود طرف بستگی داره

تو زیادی ساپورتش کردی و رو دادی حتما

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2728

6 ساله باهاش دوستی؟ چه حوصله ای داری

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

دوست پسرته، شوهرت نیست که وظیفه داشته باشه برات خرج کنه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
من همیشه پولدارشو انتخاب میکردم این پولا براش مهم نبود!!     در اولین بار که میدیم خسیسه ...

شوهرتم پولدارشو انتخاب کردی ؟

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
ایشون خسیسن دوست من بنده خدا همه هزینه های ماشینم با اونه. جدیدا قسطامم اون میده. هزینه لیزرم با او ...

کلا با اونه ک 😂😂 قصدتون ازدواجه ؟ وضع مالیش خوبه ؟

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
2706