2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برو سونو گرافی.

اگه دفترچه داری هم برو پیش متخصص برات بنویسه.بعضی سونوگراف ها نسخه دکتر عمومی وماما را قبول نمیکنن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2731
مرکزسونو؟بگم میخوام سونوقلب بشم؟مطمعنیدنسخه پزشک یامامانمیخواد؟ 

نه من رفتم فقط اول سونو بعد بردم دکتر اره بگو سونو بارداری اومدم

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی
برو سونو گرافی. اگه دفترچه داری هم برو پیش متخصص برات بنویسه.بعضی سونوگراف ها نسخه دکتر عمومی وماما ...

میخوام پیش متخصص نرم که اوه برم خودش بادستگاه سونوش امجام میده برام

نه من رفتم فقط اول سونو بعد بردم دکتر اره بگو سونو بارداری اومدم

وااای خداخیرتون بده همش توفکربودم که اول برم پیش مانابرام بنویسه سونوبعدبرم سونوگرافی انجام بدم

2738
میخوام پیش متخصص نرم که اوه برم خودش بادستگاه سونوش امجام میده برام

پس ازاد برو.

بروپیش سونو گراف بگو سونو قلب جنین میخام.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
[QUOTE=93893556]پس ازاد برو. بروپیش سونو گراف بگو سونو قلب جنین میخام.[/QUOTEاوکی حتما آزادمیرم، میش ...

نه عزیزم سونوگراف ها حق نسخه نوشتن ندارن.

گلم برو پزشک خانوادت  بگو برات سونو بنویسه  بعد هر جایی دوس داری برو انجام بده  چن ...

الان 8 هفته و4 روزم،بایدهمین کاروبکنم چون بیمه بدون نسخه پولوبرنمیگردونه