2726
عنوان

خانوادم میگن 114 تا سکه کمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1015 بازدید | 70 پست

من ١١٤تاس

بعدم طرف نداشته باشه بده چه ١٠٠تا چه ٥٠٠ تا باشه نميده

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

مال من ۱۲۴ تا هست...به نظر من که ۱۱۴ خوبه...اخه پسرای الان چی دارن .زبونم لال طلاق هم کسی بگیره مگه مردا دارن که بدن

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیتونی بگیری که بیشتر از ۱۱۰ تا

چرا میتونن بگیرن این چیزی که میگن اشتباهه اصلش اینه که مرد تا دادن صد و دهمین سکه زندان میمونه و بعد این تعداد تا آخرین سکه دیگه زندانی نمیشه و آزاد میشه اینو یه وکیل برام توضیح داد 

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

بفرمایید اول برید قانونو بخونید بعد ...

مهریه گرفتن نه راحته نه مایه خوشبختی ..اگرم واسه جاپا سفت کردنه که کارهای دیگه رو بکن ...مهر همون 114 تا هم هزارتا تبصره داره ..تمکن مالیس تایید نشه زندان نمیفته و شما بدو تا برسی به سکه

خانوادت فرض کنن دور از جونت در دوران مجردیت اون اتفاقا برات بیوفته یعنی دور از جون مریض بشی، کار نداسته باشی، در اون صورت جیکار می کنن برات که وقتی ازدواج می کنی انتظار دارن انقدر ساپورتت کنه یک مرد؟

خودت مهنی فکر کن تو هم لازم می دونی اون پول رو تو زندگیت؟ انقدر که قید ازدواج با کسی که دوست داریو برنی؟

چرا میتونن بگیرن این چیزی که میگن اشتباهه اصلش اینه که مرد تا دادن صد و دهمین سکه زندان میمونه و بعد ...

زندان رو بنا به دستور رییس جدید قوه قضایه برداشتن

حلال مشکلات پوله

فکر کنم خانوادتون از قوانین پرداخت مهریه در زمان طلاق خبر ندارن، بعدشم من اگه بودم قبول نمیکردم 

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
2706