2410
2553
عنوان

نظرتون درموردخواستگارنظامی چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 79 پست
به نظر من یکی هم سطح خودتون پیدا کنین ممکنه بعدا به مشکل بر بخورین قبل از اینکه به حقوقشون فکر کنید ...

خودم بسیجی ام

ولی ب دلایلی ازچادر خوشم نمیاد

میشه گف معتقدم ولی شیک پوشی ودوس دارم

افکارشون رو دوس دارم ولی باسختگیرایی ک نظامی هادارن وزندگیشون وحتی انتخاب همسر اختیار ندارن نه نمیتونم کنار بیام خودمم منصرف شدم

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...
من از جنگ بیزارم  طرف هیچ نوع جناحی هم نیستم ادمی که کسته میشه تو جنگ فقط یه مهره است بازی گر ...

فقط یه قسمت حرفتون رو قبول ندارم از کجا میدونید که اون دوسال اول سرباز نبودن و ومجبورشون نکرده باشن ؟خب شاید اونام تو رسانه هاشون گفته بودن ایران به ما حمله کرده و اونام با فکر دفاع از کشور اومدن جنگ به نظرم تو کار های سیاسی قضاوت خیلی سخته

پسر بی اعصابه روس   фредек

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بحث با ی عده بیفایده س...خب هرکسی تفکرخاص خودشو داره

و ازخیلی چیزا مطلع نیس

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
من از جنگ بیزارم  طرف هیچ نوع جناحی هم نیستم ادمی که کسته میشه تو جنگ فقط یه مهره است بازی گر ...

حالا جنگیش نکنید نترکه تاپیک😁

2720
بحث با ی عده بیفایده س...خب هرکسی تفکرخاص خودشو داره و ازخیلی چیزا مطلع نیس

استاتر جان منظورم شمانیستی

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
خودم بسیجی ام ولی ب دلایلی ازچادر خوشم نمیاد میشه گف معتقدم ولی شیک پوشی ودوس دارم افکارشون رو دو ...

بازم اگه فکر کردین کسی میتونه خوب باشه شب خواستگاری بگین که من تیپم اینه چادری نیستم و نخواهمم شد بعد بزارین خودشون تصمیم بگیرن شاید تونستین به تفاهم برسین

پسر بی اعصابه روس   фредек
بازم اگه فکر کردین کسی میتونه خوب باشه شب خواستگاری بگین که من تیپم اینه چادری نیستم و نخواهمم شد بع ...

شغلش کلا پرخطره

سختگیریشونو کجای دلم بزارم

فک کن بگه عروسی نمیام اهنگ حرامه

2714
باکیا چیزی نگفتن ک

ن راجع ب صحبت اون خانم ک گفتن جنگو کش دادن وفلان وبهمان

نمیخام بحث کنم بترکی عزیزم😍

شغلش کلا پرخطره سختگیریشونو کجای دلم بزارم فک کن بگه عروسی نمیام اهنگ حرامه

نه بابا چ ربطی داره من شوهر دختر خالم سپاهیه دختر خالمم مانتوییه خییلیم تیپ میزنه 

شوهر دختر عمومم تو ارتشه اون که دیگ خییلی قرتیه آرایشگرم هست 

ولی جفتشون حقوقشون زیاد نیست 

فقط یه قسمت حرفتون رو قبول ندارم از کجا میدونید که اون دوسال اول سرباز نبودن و ومجبورشون نکرده باشن ...

وقتی استراتژی یه جنگ و یه حمله چیده میشه سربازا از قبل اماده هستن چون باید برنامه رو بدونن، برنامه عراق حمله به خرمشهر و گرفتن اون بوده، یه سرباز بدون اینکه بدونه تو جنگ باید چیکار کنه نمی تونه وارد کارزار بشه، باید بدونه از کجا باید شروع کنه و هدف چی هست! وقتی هدف اشغال نظامی یه شهر هست پس بنابراین نادانترین سرباز هم می دونه که متجاوزه و داره حمله می کنه!

حالا اینکه سرباز بودن یا نبودن اون بحثش جداست، بالاخره هرکشور یه نیروی نظامی داره که بخش اعظمش سرباز پیاده نظام هستن، مثلا الان نظام وظیفه ایران جز قوانین هست و الان کسانی که سربازی میرن درواقع دارن برای مشکلات احتمالی اموزش میبینن و هر لحظه که جنگ بشه اعزام میشن به مناطق جنگی که دوره خدمت رو اونجا بگذرونن، برادرها و عموهای من همگی دوره خدمتشون افتاد توی جنگ و اعزام شدن مناطق جنگی

حالا هر جنگی دو نوع نیرو داره نیروهایی که سرباز هستن و باید برن و نیروهایی که داوطلب هستن که تو ایران بهشون بسیج می گن

2706