2703
2553
عنوان

بنظرتون این منوتو چی بهش میرسه

617 بازدید | 77 پست

اینقد دوس داره ایرانو خراب کنه مردم رو تحریک کنه دیگه شورشو درآوردن😑😑

خیییلی تلاش میکنن هرکار نکرده ای رو هم اگه بشه حتما گردن ایران بندازن

خندم میگیره دیگه از چرت و پرتاشون

👪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

خدا وشکر که دست شون برات روشده عزیزم😊

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

من این شبکه رو دنبال میکردم تا ک طی حمله به رژه از تروریستها دفاع کرد من دیه دنبال نکردم....باز چیکار کردن

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

اون دختر هست که مثلا از اخبار سلبریتی ها میگه 😂😂😂دیگه خاله زنک تر و بی ادب تر ازاون نیست 

..فکر کرده پاپاراتزی هست ...مشخص هست اهداف این شبکه وگرنه بیاد شفاف سازی کنه اینهمه بودجه و کارمند رو چطور تامین میکنه ...عملا از ترور اهواز طرفداری کردن ...از اون سالومه هم متنفرم

من منوتو نمیبینم، تلویزیونم مدت هاست ندیدم. به جاش اخبار ایسنا و ایرنا رو میخونم.

به همون میزان حرص درار هستن 😂 فارس هم همینطور 😂😂😂😂

خبریه که هست. یکی بهش پیاز داغم میزنه، یکی هم سعی میکنه مشروع و خوب و زیبا جلوه بده.

این خاصیت‌ خبرگزاری هاست

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
2706