1147
1341
عنوان

بنظرتون این منوتو چی بهش میرسه

579 بازدید | 77 پست

اینقد دوس داره ایرانو خراب کنه مردم رو تحریک کنه دیگه شورشو درآوردن😑😑

خیییلی تلاش میکنن هرکار نکرده ای رو هم اگه بشه حتما گردن ایران بندازن

خندم میگیره دیگه از چرت و پرتاشون

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرِمامان خوش اومدی به زندگیمون😍خداجونم مرسی واسه همسرمهربونو صبورم مرسی واسه نی نی تو دلم مرسی واسه صبری ک بعداز مادرشدن بهم دادی😍خداجونم چشم بد رو از عزیزانم دورکن😚

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

پول 

پول میگیرن که این حرفارو بزنن 

من طرفدار نظام نیستم ولی اینام گندشو در آوردن

👩🏻‍🦰 ۳۳سالمه،متاهلم 💑،مادرم 👨‍👩‍👧،مسلمانم 🕋، ،گیاهخوارم🥗🌯🥙🍝🍜🍲 ،دوستدار طبیعتم🌲🌳🌴🍀،مینیمالست هستم چیزی که دنبالشم عشق،آرامش و صلح  و دوستیه،راستی حواسم باشه کسی رو نصیحت و قضاوت نکنم و جیزی که تو مغزم خیلی پر رنگه مرگه .....
1350

حالا کاری به این کاراش ندارم ولی مستنداش واقعا قشنگن 👍👍👍

ولی اره قبول دارم خیلییییی شورش رو دراوردن

حالم این روزا حالِ خوبی نیست /مثل حالِ عقاب، بی‌پرواز/شکلِ حالِ «ژوکوند» بی‌لبخند/مثل احوالِ تار بی‌«شهناز»
میخوای بیشتر خندت بگیره؟

چرا قطع بشم؟؟😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرِمامان خوش اومدی به زندگیمون😍خداجونم مرسی واسه همسرمهربونو صبورم مرسی واسه نی نی تو دلم مرسی واسه صبری ک بعداز مادرشدن بهم دادی😍خداجونم چشم بد رو از عزیزانم دورکن😚

من این شبکه رو دنبال میکردم تا ک طی حمله به رژه از تروریستها دفاع کرد من دیه دنبال نکردم....باز چیکار کردن

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
1348

اون دختر هست که مثلا از اخبار سلبریتی ها میگه 😂😂😂دیگه خاله زنک تر و بی ادب تر ازاون نیست 

..فکر کرده پاپاراتزی هست ...مشخص هست اهداف این شبکه وگرنه بیاد شفاف سازی کنه اینهمه بودجه و کارمند رو چطور تامین میکنه ...عملا از ترور اهواز طرفداری کردن ...از اون سالومه هم متنفرم

حالا کاری به این کاراش ندارم ولی مستنداش واقعا قشنگن 👍👍👍

اینو قبول دارم منم برنامه های سیاسیشو و اخبارشو  نمیبینم 

👩🏻‍🦰 ۳۳سالمه،متاهلم 💑،مادرم 👨‍👩‍👧،مسلمانم 🕋، ،گیاهخوارم🥗🌯🥙🍝🍜🍲 ،دوستدار طبیعتم🌲🌳🌴🍀،مینیمالست هستم چیزی که دنبالشم عشق،آرامش و صلح  و دوستیه،راستی حواسم باشه کسی رو نصیحت و قضاوت نکنم و جیزی که تو مغزم خیلی پر رنگه مرگه .....
خب چرا دنبال میکنی برنامه هاشو اگر دوست نداری؟🤔

کجا نوشتم برنامهاشو دوس ندارم؟؟؟؟اتفاقا برنامه های خیلی خوبی دارن من خبراشون رو گفتم😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من منوتو نمیبینم، تلویزیونم مدت هاست ندیدم. به جاش اخبار ایسنا و ایرنا رو میخونم.

به همون میزان حرص درار هستن 😂 فارس هم همینطور 😂😂😂😂

خبریه که هست. یکی بهش پیاز داغم میزنه، یکی هم سعی میکنه مشروع و خوب و زیبا جلوه بده.

این خاصیت‌ خبرگزاری هاست

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
1226

راست و دروغ باهم قاطی میکنن مردم و گول بزنن ولی کورخوندن مردم ایران گول نمیخورن

ازپای ماهواره پامیشن میرن راهپیمایی😀😀😀😀

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
1335