2733
2734
عنوان

به نظرتون دعا نویس کارش خوبه؟

110 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من یه مدته تو خواب جن میبینم هزار بار تو خواب بسم الله میگم ولی بازم نمیرن خیلی اذیت میشم به نظرتون فایده داره برم پیش دعا نویس؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بسم ا... الرحمن الرحیم رو باید کامل بگی. یا علی هم بگو

بخدا کامل میگم کلی هم سوره حمد و توحید میخونم تو خواب ولی بازم نمیرن بیدارهم میشم اطرافم جن حس میکنم. داغون شدم این مدت..

حرز امام جواد چجوریه؟ 

حرزخیلی معروفیه, دربرابر جن ها و دشمن وکلابلاهاازت محافظت میکنه, ولی طلسموباطل نمیکنه, باآیات قرآن باطل کن, اصلااصلا سمت دعانویس نرو. ازموسسه صافات یااسم اعظم بخربه بازوی راستت بزن. 

2738

از ی نفر شنیدم ک میگفت سوره معراج رو بخونید.از سحرو جادو و جن راحت میشید واونا میرن.تو خونه بلند بخون.من دوروزی هس نماز میخونم.امروز ظهر خواب عجیبی دیدم.امروز تو خواب بهم گفتن برم سمت کسی دیدم تو ی جای تنگ نشسته شبیه جن بود.بعدش ی پیرمرد شد انگار عصبی بود نمیدونم میخاس ی چیز بده یا بگیره .من یادم نیس .ولی فک کنم اهمیت ندادم و رفت.بعد خواب خونوادم ی مدت میبینم خیلی میترسم بلای سرشون بیاد.همش خواب میبینم همه دور همیم مراسم داریم.ظهرم همین خواب دیدم دارم موهام خوشگل میکنم ولی یدفه لای موهام و لباسام خونی بود.نمیدونم یعنی چی😢

از ی نفر شنیدم ک میگفت سوره معراج رو بخونید.از سحرو جادو و جن راحت میشید واونا میرن.تو خونه بلند بخو ...

اوهوم ایندفه سوره معراج میخونم

خوابی ک دیدی ترسیدم😢😢😢😢 میگم نکنه طلسمم کرده باشن؟