2726

من عصبی ام و با کوچیکترین چیزی بدترین رفتار و دعوا شوهرمم نقطه ضعفا افتاده بود دستش و بیشتر اتیش میزد به جونم! این چند روز با وجود حاملگی همش اشک چون بدترین دعوا رو داشتیم منو مقایسه کرد با یه زن خوشگلتر،.بعد گل خرید عذرخواهی کرد نمیتونستم ببخشم،زنگ زدم به همه گفتم طلاقمومیخوام بدجور ترسیده بود،اما رفتار امروزم ارامش دادبهم،گفتم کارتتو بده با اینکه اخر ماهه سه تا لباس خریدم الان هم گفتم منو ببر پیتزا بخوریم،خیلی حالم خوبه شماها هم جای نابود کردن خودتون سعی کنین چنین روش هایی اجرا کنین 

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هرمونات بد بهم ریخته 

عزیزم 😍😙

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

عزیزم اگه منو مقایسه کنه با یکی دیگه،  با پیتزا و لباس حالم خوب نمیشه 

دنبال ریشه‌یابی میرم

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

من که از وقتی باردار شدم هرچی بگم شوهرم میگه چشم!! هرمونا به هم میریزه..تمروز خود به خود بدون اینکه شوهرم خونه باشه..الکی یاد یه خاطره که شوهرم از بچگیش تعریف کرد افتادم کلی گریه کردم!!   فکر کنم خل شدم

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای