2726
عنوان

ینی میشه سایز منم 38بشه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1393 بازدید | 62 پست
من ۳۸ هستم خیلی از خودم راضیم 😁😁 شوهرم میگه چاق شو اصلا برام مهم نیست بهش اهمیت نمیدم😝 والا بخدا ...

شوهرا همش همینن.منم وقتی میخوام رژیم بگیر همش بی انگیزم میکنه میگه لاغر نشو همینجوری توپری بیشتر بهت میاد.اینجوری میشه ک انگیزمو از دس میدم

واسه سلامتی گل پسرم صلوات میفرستی😘
شوهرا همش همینن.منم وقتی میخوام رژیم بگیر همش بی انگیزم میکنه میگه لاغر نشو همینجوری توپری بیشتر بهت ...

قد بلند ک باشی وزنتم زیاد باشه باز مشخص نمیکنه چاق ریده نمیشی.منک میگم 77 کیلوام تعجب میکنن میگن لاغر دیده میشی.فقط این شکم بره همه جی حله

👈تولید کننده افکار خودت باش ن مصرف کننده اراجیف مردم👉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۴۲ خیلی زیاده که،

فکر نکنم به بچه هم ربطی داشته باشه

رژیم هم نمیخواد بگیری،فقط شیرینی رو کاملا حذف کن از زندگیت ،نه قند نه بستنی نه شیرینی نه کیک نه شکلات نه شربت نه نوشابه و دلستر و کلا شیرینی حذف،

2728
قد بلند ک باشی وزنتم زیاد باشه باز مشخص نمیکنه چاق ریده نمیشی.منک میگم 77 کیلوام تعجب میکنن میگن لاغ ...

با قد بلند وقتی وزنت زیاد باشه گنده به نظر میرسی،اما چاق به نظر نمیرسی،یغور و بد فرم

با قد بلند وقتی وزنت زیاد باشه گنده به نظر میرسی،اما چاق به نظر نمیرسی،یغور و بد فرم

قد بلند باشی وزنتم خیلی زیاد باشه اندامت زشت دیده میشه.من قدم بلنده ولی سایز سینه و با س نم خوبه رو فرمه فقط یکم شکم دارم.منظور من یغور و بدفرم نبود عزیزم.باشگا ک میرم همه انداممو دوس دارن میکن ما کی اینطوری میشه انداممون...قد بلند خوبه فقط باید وزنو کنترل کنی اندامتو بسازی قشنگ

👈تولید کننده افکار خودت باش ن مصرف کننده اراجیف مردم👉

من سایزم ۴۰امااندامی میشم وپشتم تقریباپیداست برای همین۴۲می پوشم اونم به قشنگی اولی نیست ولی مجبورم

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

سایز ۳۸ چند کیلو هستین ؟! من شکم ۱۶۵ ، ۶۷ کیلو هستم بعد اصلا شکم ندارم ولی  رون هام خیلی پره، سایز شلوارم ۴۰ هست ولی مانتو کلا همیشه فری سایز میگیرم نمیدنم، بعد با ورزش پاها لاغر تر میشه؟

2706