2703
2716
عنوان

تمرین عشق

419 بازدید | 21 پست
 ما بارقه ای از "هستی" هستیم پس به تمامی منابع نامحدود هستی متصل هستیم یکی از این منابع نامحدود "عشق" هست:

"عشقی بی نهایت و بی حد و حصر عشقی که عاری از هرگونه ایگو و نفسانیت هست  عشقی که شخص گرا نیست بلکه نسبت به تمام موجودات نگاه یکسانی دارد"

همه انسانها در هسته وجودی خودشون به این منبع نامحدود دسترسی دارند و می توانند هر زمان که می‌خواهند تنها با اراده خودشان درب ورودی این منبع را بگشایند و این عشق را به سمت خودشون یا کسانی که دوستشان دارند و یا کسانی که احساس می‌کنند  به آن نیاز دارند  بفرستند.

حالا شاید بپرسید که همه ما این رو بارها و بارها شنیده ایم اما چه روش یا تکنیکی وجود دارد که ما بتوانیم از طریق آن به منبع نامحدود عشق متصل شویم و عشق را برای خودمان یا دیگرانی که احساس میکنیم به آن نیاز دارند جاری کنیم؟

روش آن بسیار ساده است همه ما دارای یک "بُعد بالاتری" هستیم که  که این  بعد به آگاهی جاری در هستی اتصال دارد و ما برای جاری کردن عشق تنها کافیه که از این بعد خودمان که به آن "خود برتر" هم می گویند درخواست کنیم که "عشق" را برای خودمان یا برای دیگران جاری کند.  این عشق رو میتونید به هر بعد وجودی خودتون که نیاز به درمان،پاکسازی،پذیرفته شدن یا شفا دارد بتابانید و پروسه شفا و آگاهی رو برای این بعد وجودی تون آغاز کنید مشابه کاری که در پاکسازی انجام میدهید حالا روش تمرین به چه شکل است؟

کافیه که در یک حالت آرام بنشینید و این نیت ساده را انجام دهید:

💙💚💛💙💚💛💙💚💛

" ای خود برتر من درخواست می کنم که "عشق" در تمام ابعاد وجودم همزمان جاری کنی"

💙💚💛💙💚💛💙💚💛

تمام و فقط کافیه که در این حالت آرام بمانید و از جریان زیبا و شفا دهنده عشق لذت ببرید.

این تمرین رو میتونید در ابتدا برای 10 دقیقه انجام بدید

💥💥💥معنی همزمان در تمام  ابعاد یعنی همزمان در تمامی کالبد های انرژی عشق جاری شود.از خویش حقیقی تا پایین ترین کالبد

اگر برای مسئله ای مشخص،دیتایی،کارمایی،مشکل یا... میخواهید کار کنید میتونید به این شکل نیت کنید:

"ای خود برتر من در خواست میکنم "عشق" در تمام ابعاد همزمان برای مسئله "...." یا "شخص" جاری شود"

تا هر زمانی که احساس میکنید در این مراقبه بشینید.

برای مسائل مختلف به تعداد جلسات مختلفی نیاز هست.برخی مسائل یک یا کمتر از یک جلسه و برخی مسائل چندین جلسه یا چندین ماه.یادتون باشه که "عشق" رو جاری کنید اما وابسته به "نتیجه" نباشید  و فقط تمرین رو ادامه بدید تا زمانی که مسئله به طور کامل در "آگاهی" عشق ذوب شود

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb

این تمرین ساعت ۱۱ شب و زمانی که در جایی اروم هستین به یک نیت بگین و چشم هاتون رو ببندین و اجازه بدین با تنفس های عمیق و اروم وجودتون سراسر انرژی بشه..

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ولی من نظر دیگه ای دارم؛

هان، کجاست؟

پایتخت این دژآئین قرنِ پرآشوب.

قرن شکلک‌چهر

برگذشته از مدار ماه،

لیک بس دور از قرار مهر.

قرن خون‌آشام،

قرن وحشتناک‌تر پیغام،

کاندران با فضله‌ی موهوم مرغ دور پروازی

چار رکن هفت اقلیم خدا را در زمانی بر می‌آشوبند

هرچه هستی، هرچه پستی، هرچه بالایی

سخت میکوبند

پاک می‌روبند

هان کجاست؟

پایتخت این بی‌آزرم و بی‌آئین قرن.

کاندران بی‌گونه‌ئی مهلت

هر شکوفه‌ی تازه‌رو بازیچه‌ی بادست.

همچنان‌که حرمت پیران میوه‌ی خویش بخشیده

عرصه‌ی انکار و وهن و غدر و بیدادست

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
بله عزیزم. فقط ساعت ۱۱ شب انجام بشه

عزیزم من میتونم در رابطه با عشقم انجام بدم ..میخوام عشق بین منو و اون جاری باشه ...فقط یه سوال 11 شب نمیتونم ولی صبح از ساعت 10 تا 12 میتونم یه جای خلوت و آروم برم اشکال ندارا؟؟؟

2714
عزیزم من میتونم در رابطه با عشقم انجام بدم ..میخوام عشق بین منو و اون جاری باشه ...فقط یه سوال 11 شب ...

برای هرچیزی میشه اما فقط یازده شب چون سراسری هستش و در ساعات دیگه ممکنه حس خارش سردرد و یا برون ریزی های دیگه بهتون دست بده. فقط اینکه نیت رو اصلا تغییر ندین

برای هرچیزی میشه اما فقط یازده شب چون سراسری هستش و در ساعات دیگه ممکنه حس خارش سردرد و یا برون ریزی ...

نیت رو تغیر نمیدم ولی شب نمیتونم 😳 هما خونه هستن توی روز خونه ساکته

نیت رو تغیر نمیدم ولی شب نمیتونم 😳 هما خونه هستن توی روز خونه ساکته

پس چند روزی برون ریزی خواهی داشت انجامش بده هر ساعتی اما سعی کن توی محیط ارومی باشی

پس چند روزی برون ریزی خواهی داشت انجامش بده هر ساعتی اما سعی کن توی محیط ارومی باشی

محیط صد در صد آرومه ولی یه سوال میترسم نکنه واقعا اتفاقی برام بیفته😢....برون ریزی چه جوریه

محیط صد در صد آرومه ولی یه سوال میترسم نکنه واقعا اتفاقی برام بیفته😢....برون ریزی چه جوریه

خارش دست و پا یا عطسه یا سرفه یا یکم حس خواب الودگی عزیزم

همین خطر نداره؟؟؟ راستش حسم به عشقم خوبه چون دوریم میخوام تا زمانی که بیاد جلو حس عشق بینمون بمونه&n ...

بله عزیزم برون ریزی هاش همینه تا چند روز بعد حل میشه و به ارامش کامل میرسین. عزیزم ترسی نداره مراقبه به ارامش روحی میرسین و انرژی زیادی وارد بدنتون میشه.

2706