2733
2734

منم مثل خودتونم. بچه دومم بود و خیییییلی مشتاق بودم ببینم چیه. 

بچه ها از روی سونو قلب و ان تی از روی تئوری nub تشخیص دادن دختره 

حلقه هم رو شکمم خطی میرفت ک بازم یعنی دختر بود.

ولی اصلا طرز چاق شدن شکمم شبیه دخترا نبود.

سفیدی چشمم هم رنگ خاصی نداشت. متمایل به ابی بود ک از روی چشمام میگفتن پسره. 

ویارم ترشی و شوری بود. همونطور ک رو پسرم بود. ولی حالت تهوعم با پسرم فرق داشت. سر اون غذا میخوددم و حالت تهوع داشتم ولی الان از ماه 3 تا 4 اصلا نمیتونستم غذا بخورم. غذا اماده میخوردم ولی خودم اشپزی میکردم نمیتونستم بشینم سر سفره. 

یکمم معدم سوزش داره. 

و بالاتر از همه ی اینها حسم میگفت نی نی دخملیه. 

دیروز رفتم سونو. خدا جونم. واقعا نی نی دختر بود

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه.چ روزایی اقدام داشتید؟ رژیم خاصی گرفتید؟

عزیزم من برای پسرم برنامه ریزی کرده بودم ک پسر شه تصمیم داشتم اینم برنامه ریزی کنم برای دختر که ناخواسته باردار شدم و همش استرس داشتم دختر نشه. با توجه به این که تو شیرخواری بچم حامله شدم و اکثرا این طور بارداری ها بچه ها همجنس میشن ولی دخمل بود.

خدا خیلی دوستم داشت. اقدامات قبل بارداری موثره ولی الان دونستم هیچی بالاتر از خواسته ی خدا نیست و خودش لطفشو در حقمون تموم میکنه. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2728
چه اقدام خاصی قبل بارداری کردید ؟

عزیزم بالا توضیح دادم. 

عزیزم بالا توضیح دادم. 

گلم برای پسر دار شدن چکار کردید؟

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                

دوستان فکر کنم تشخیص جنسیت رو با تعیین جنسیت اشتباه گرفتید

گلم برای پسر دار شدن چکار کردید؟

عزیزم دعوت به دوستیمو قبول کن. از قبل نوشتم اونجا ارسال میکنم براتون. 

2738
عزیزم دعوت به دوستیمو قبول کن. از قبل نوشتم اونجا ارسال میکنم براتون. 

عزیزم پذیرفتم درخواستتو

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                
عزیزم من برای پسرم برنامه ریزی کرده بودم ک پسر شه تصمیم داشتم اینم برنامه ریزی کنم برای دختر که ناخو ...

خدا رو شکر.ایشالله ک سالم و صالح باشن.ولی خدا خیلی دوستت داره منم میخوام پشت هم بیارم.دوست دارم هر دو جنسشو داشته باشم. ولی ترجیحم اینه اولی پسر دومی دختر باشه. الانم تازه باردارم ولی برنامه دارم اگه خدا بخواد و بدنیا بیارمش دیگه جلوگیری نکنم تا بعدی بیاد.