2726

تا چند روز خونریزی یا لکه بینی سقط داشتین؟؟ روز چندم برم غسل کنم؟؟ 

باعرض پوزش .تا چند روز نباید رابطه داشت اخه نوشته بود تا یک ماه تو اینترنت

دوباره برم پیش دکترم یا نیازی نیست؟؟ 

تا چند ماه دکتر بهتون اجازه بارداری نداد؟

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

من چون بيمارستان يادش رفت دارو بهم بده تا٣هفته خون ولكه داشتم تا ١ماهو نيمم نزديكي نداشتم 

٧ماه بعدم اقدام كردم براي بارداري

توي اين ٧ماه حسابي به خودت شوهرت برس گرمي جات زياد بخور 

من سقط کردم ولی کورتاژ نشدم شنبه هفته پیش

هنوز خونریزی دارم

گفت خونریزیت قطع شد میتونی نزدیکی کنی

و ۳ماه بعد اجازه ی بارداری داد

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چون بيمارستان يادش رفت دارو بهم بده تا٣هفته خون ولكه داشتم تا ١ماهو نيمم نزديكي نداشتم  ٧ما ...

مرسی عزیزم . ولی چقدر طول کشیده😔

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
2728
من سقط کردم ولی کورتاژ نشدم شنبه هفته پیش هنوز خونریزی دارم گفت خونریزیت قطع شد میتونی نزدیکی کنی ...

مرسی عزیزم 😔

اگه دورت هفت روزس بعدش برو حموم لکه بینی هم بعدش داری ک استحاضه هست تا یک ماهم تعطیله

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
اگه دورت هفت روزس بعدش برو حموم لکه بینی هم بعدش داری ک استحاضه هست تا یک ماهم تعطیله

امروز ۷روز بودم ولی  بازم لکه بینی دارم

دلیل سقطتت چی بوده

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
امروز ۷روز بودم ولی  بازم لکه بینی دارم

پس غسل کن بعد اونم اگه نماز میخونی میتونی بری تو سایت مرحع تقلیدت ازش بپرسی

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
مرسی عزیزم . ولی چقدر طول کشیده😔

خواهش عزيزم 

خودم خواستم زمان بدم با اينكه سخته 

اما بايد خودتو شوهرتو اماده كني اصلا تو اين مدت وسايل سنگين بلند نكن ترشي نخورين

خرما عسل گردو ميگو بخور سعي كن از مرغ محلي و گوشت گوسفند استفاده كني

مرغه هورموني اصلا نخور برنجتو سعي كن سفيد نخوري

باشويد يا ماش خيلي استفاده كن 

توي غذاهات مدام از سير استفاده كن وقته پريوديت خيليي رعايت كن كه به اميد خدا نتيجه ببيني عزيز دلم

دلیل سقطتت چی بوده

جنینم رشدش متوقف شده بود 

خواهش عزيزم  خودم خواستم زمان بدم با اينكه سخته  اما بايد خودتو شوهرتو اماده كني اصلا تو ...

انشالله بارداری خوبی داشته باشی عزیزم ..

اره گرمی جات سعی میکنم بخوریم . هرچند سخته واسم چون عادت به گرمیجات ندارم..  گوشتمم همیشه گوسفند . برنجمم با ماش درست کردم اتفاقا .. مرسی از توصیه های خوبت عزیزدلم

انشالله بارداری خوبی داشته باشی عزیزم .. اره گرمی جات سعی میکنم بخوریم . هرچند سخته واسم چون عادت ب ...

خواهش ميكنم عزيزم انشاالله شماهم دامنت به زودي سبز ميشه ❤️

جنینم رشدش متوقف شده بود 

متاسفم

اصولا قرص میدن ک تنظیم شی قرص جلوگیری مثل یاسمین و روکین...!من با قرص سقط کردم ۱۰روز خون و لک دیدم بعد پاک شدم غسل کردم 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

سلام ستاره جان ،غسل نفاس باید انجام بدی ولی از کسی که به احکام بانوان مسلطه بپرس بعد از ده روز یا بلافاصله بعد سقط،بانوی بینشان روتگ کنی جواب میده دوستم

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2706