2726
عنوان

گندم زدم به ماشین بابام واایییی خیلی کار بدی کردم دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 45 پست

بعد جلو تر یه کاج بود سپر ماشین رفت تو کاج بعد اومد عقب در قفل شد 😭😭😭 دیگ زنگ زدم بابام کلی گریههههه خواهرمم که یهو حالش بد شد آمبولانس اومد بهش سرم زد 

فروغم :) بهم میگن فوغور   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجور جاها خودت باید بری اون اول باید از جاده صاف خلوت شروع کنه، حالا خسارت در چه حدی بود ؟!

نمیدونم ماشین رو بردن صافکاری ولی چراغ و سپر سمت راننده کلا رفت تو در هم قفل شد 

فوغور ماشین باباتو فرغون کردی؟ بنده خدا بابات حتما خیلی ناراحت شده جونتون سلامت خدا رو شکر تو جاده ...

اره اگه تو درخت کاج نبود میرفتیم خونه همسایه 

2728

ماشین چی بود؟ واکنش خانواده؟ بعدم گلم پدرتون باید برای اموزش خواهرتون پیشقدم بشن ن شما

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
حالا جا قطحی بود برای آموزش خواهرت

دیدم همش ده سانت میخواد بره جلو 

اونم زود هول میکنه بیچاره تا دیده رفتیم تو جوب گازو گرفته بجای ترمز 

یه خانم تو شهر ما دو سال پیش هل کرد به جای ترمز گاز گرفت زد به یه مرد الان اون مرد سمت راستش فلج شده تنها نو آور خانوادش هم بوده خواهشا بلد نیستن رانندگی نکنید یا تو یه جا های خلوت یاد بگیرین مخصوصا خانوما بیشتر از آقایون باید تمرین کنند

ماشین چی بود؟ واکنش خانواده؟ بعدم گلم پدرتون باید برای اموزش خواهرتون پیشقدم بشن ن شما

سانتافه 

من کلی گریه کردم بابامم هیچی نگفت گفت صدقه بدین چیزی تون نشده خواهرم بیچاره خیلی ترسید حالش بد شد  

الان رنگ زدن از نمایندگی گفتن فک کنن ۵۰ میلیونی بشه ماشین 😭😭😭 

دیگه اتفاقیه که افتاده عزیزم کاریش نمیشه کرد مثبت ببینش که اتفاق بدتریم ممکن بود بیفته که جبران نشدنی باشه, 

سانتافه  من کلی گریه کردم بابامم هیچی نگفت گفت صدقه بدین چیزی تون نشده خواهرم بیچاره خیلی ترسی ...

عزیزم حالا ناراحت نباش واقعا هم شاید خدای نکرده خطری بوده تو سفرتون که رد شده... صدقه بدین رد شده 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2706