2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زندگی جاریست؟؟ زندگی مادرشوهر است با مخلوطی از خواهر شوهر😂😂 خداروشکر نه خواهرشوهر دارم نه جاری

آره زندگی جارییست نمیدونم شایدم خواهر شوهر یا مادر شوهر بالاخره ی ربطی به خانواده شوهر داره چون خیلی رو اعصابه  

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

آفرین به تربیت ایشون

و قدرشناسی شما

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2728
کجا گزاشته بودیشون تو اتاق هرچی نصفه شب گشتم پیداشون نکردم😜

فهمیدم میخوای بیای بردم گذاشتم تو بالش زیر سرم شب تا صبحم خوابم نبرد

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

خداروشکر یکی کارای جاریش به چشمش اومد

شما خودتم خوبی اگر بعضیا بودن میگفتن خدا ازش نگدره رخت خواب شوهرم پیش من ننداخت این میخواد ما از هم جداکنه..خاک تو سر الکی سفره چیند بگه من خیلی باسلیقه ام

اینا اینجا یاد گرفتما😅

عزیزم از یه خانواده با فرهنگ بوده ک هم چنین رفتاری کرده دمش گرم ب مهمونش احترام گذاشته اونم مهمونی از نوع جاری  

سنجاق کن دوست دارم های مرا سمت غرب سینه ات تا دلت بشنود.. بلرزد.. بتپد ..تنها برای من

جاري منم هميشه ميگه تو خيلي خوب ازمون پذيرايي ميكني و ميايم خونت برامون ارزش قائلي بهمون خوش ميگذره

اما 

بازم باهام خوب نيست 😂😂

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
خیلی عالی  دستشون درد نکنه   البته منم همچین میزبانی هستم

من نیز ولی از کولر نمیتونم بگذرم حالا هر کی باشه 😂😂بی نهایت گرماییم

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨
2706