2733
2734

مراسم چهلم شوهر خواهرشوهرم بود و ما چون مسافتمون دورتره قرار شد شب همه خونه خواهرشوهر بمونیم خونه جاریمم نزدیکه به خواهرشوهرم اون گفت من میرم خونه خودم و با اصرار از ماهم خواست بریم من و شوهرم و دخترم وشوهر خاله شوهرم رفتیم خونشون اتاق خودشو که کولرم داره داد به من و دخترم و خودش و پسرش رفتن اونیکی اتاق که کولر تنداره برای آقایونم تو سالن رخت خواب انداخت بلافاصله برام لباس راحتی نو آورد تعارف کرد اگه دوس داشتیم بریم دوش بگیریم و یه ظرف آب هم برامون آورد درصورتیکه خونه مادرشوهرم که میخوابیم بالشم خودمون باید بریم پیدا کنیم تشک و پتو که هیچی😐دم صبحم تو اتاق کار داشت خیییلی پاورچین اومد که ما بیدار نشیم پتوی دخترمم کشید روش و آروم رفت☺️ صبحانه هم خودش حاضر کرده بود تمام و کمال و خلاصه شرمندمون کرد با اینهمه توجه و محبت به مهمون انصافا همیشه هم همینطور بوده،هدفم از زدن این تاپیک این بود که بگم همه جاریا صرفا بد نیستن و بعضیا واقعا باشخصیت و با اصالتن😊😊😊

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خدایاااااا یه دونه از ایناااااا

مرسی

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
2706