2737
2734

مراسم چهلم شوهر خواهرشوهرم بود و ما چون مسافتمون دورتره قرار شد شب همه خونه خواهرشوهر بمونیم خونه جاریمم نزدیکه به خواهرشوهرم اون گفت من میرم خونه خودم و با اصرار از ماهم خواست بریم من و شوهرم و دخترم وشوهر خاله شوهرم رفتیم خونشون اتاق خودشو که کولرم داره داد به من و دخترم و خودش و پسرش رفتن اونیکی اتاق که کولر تنداره برای آقایونم تو سالن رخت خواب انداخت بلافاصله برام لباس راحتی نو آورد تعارف کرد اگه دوس داشتیم بریم دوش بگیریم و یه ظرف آب هم برامون آورد درصورتیکه خونه مادرشوهرم که میخوابیم بالشم خودمون باید بریم پیدا کنیم تشک و پتو که هیچی😐دم صبحم تو اتاق کار داشت خیییلی پاورچین اومد که ما بیدار نشیم پتوی دخترمم کشید روش و آروم رفت☺️ صبحانه هم خودش حاضر کرده بود تمام و کمال و خلاصه شرمندمون کرد با اینهمه توجه و محبت به مهمون انصافا همیشه هم همینطور بوده،هدفم از زدن این تاپیک این بود که بگم همه جاریا صرفا بد نیستن و بعضیا واقعا باشخصیت و با اصالتن😊😊😊

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

خدایاااااا یه دونه از ایناااااا

مرسی

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
2706