2726

من یه خواهرشوهر دارم خیلیی پولدارن و سیزده سالم از من بزرگه و چهل سالشه این یه دختر سیزده ساله داره خیلی سر و گوشش میجنبه و همش دختر هشت‌ساله منو صدا میکنه خونشون  ومنم میترسم  دخترم رو از راه به در کنه همش بهونه میارم که دخترم نره باز فرداش دختره زنگ میزنه بزار بیاد

از طرفی وقتی نمیزارم خواهرشوهرم اینا ناراحت میشن شوهرمم مثل چی ازشون میترسه به نظرتون  چی بگم و چیکار کنم دست از سر دخترم وردارن یه جوری بشه که کدورتی پیش نیاد چون انصافا دخترم میره خیلی بهش خدمت میکنن ولی میترسم از راه به در شه یه پسر بیست ساله هم دارن همش  مشروب میخوره و مسته

عزیزم با دخترت صحبت کن و نگرانیتو بگو و ازهر ده بار که صدامیکنه یبارو بذار بره

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم با دخترت صحبت کن و نگرانیتو بگو و ازهر ده بار که صدامیکنه یبارو بذار بره

موضوع اینه که دخترم بچست و همش عشق اینو داره بره اونجا و اونا رو میبینه نمیتونه نه بگه چون خیلی بهش محبت میکنن

2728

با این چیزایی که گفتی من جات بودم به هیچ عنوان نمیذاشتم تنها بره...هر دفعه یه چیزو بهونه کن یه روز کلاس یه روز قرار تئاتر با دوستاش یه روز تولد یه روز خونه مامانت..انقدر بهونه بیار که دست برداره...البته وقتی میبینبشون بسیااار با روی باز و خوش اخلاقی باهاشون برخورد کن ولی ابدا دخترتو تنها نفرست اونجا

موضوع اینه که دخترم بچست و همش عشق اینو داره بره اونجا و اونا رو میبینه نمیتونه نه بگه چون خیلی بهش ...

براش جایگزین ایجاد کن دیگه

معلومه وقتی تنها تو خونه بشینه هوای اونجا رو میکنه

اون کارایی که گفتمو انجام بده واقعا

دختر سیزده ساله چطوری سرو گوشش میجنبه؟!

من بهت یه کاغذ سفید میدم با یه قلم، به خودت بستگی داره که خط خطی کنی،دروغ بگی،یا برام یه شاخه گل بکشی، من تورو آزاد میذارم تا خودت ارزشتو تو زندگیم مشخص کنی!

میتونی بگی اون بیاد خونتون ک زیرنظرخودت باشن

یا میتونی عصرا قبل اینکه دخترت بره خونه عمه ش باهم برین پیاده روی یا پارک یا باشگاه یا خونه مامانت

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤