2737
2734
عنوان

ازشوهرم متنفرم منت کشی میکنه فقط+اسکرین پیاما😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4351 بازدید | 94 پست
گشتم نبود نگرد نیست به هیچ عنوان    

چرا مسخره بازی درآوردن آخه این شوهرا.خب چی میشه اینجوری بشن. دور از جونشون میمیرن.....من ک همین الان تصمیم گرفتم با قانون جذب از این شوهرا بیابم😌😌😌

زندگی یه دروغ خیلی بزرگه باورش نکنیم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم من كاري ندارم كه تاپيك فاطمه راست بوده يا دروغ !

اما واقعا مردايي هستن مثل شوهر فاطمه ! من تورو نميگم اما بعضي از كسايي كه تو اين سايت هستن چون شوهر خودشون اونطوري نيست فك ميكنن كسي كه شوهرش اخلاق خوبي داره و زنشو خيلي دوس داره داره دروغ ميگه و سركاريه... بعدشم اگه اسكريناي فاطمرو ديده باشين دراين حد مث اسكريناي ساختگي تو نبود كه طلا بخرم فلان كنم برات ... اونا فقط راجب گله هاشون بحث كرده بودن و شوهرش خيلي با صبوري جوابشو ميداد چون فاطمه بارداره و حساس نازشو ميكشيد حرفي از طلا و ازين صحبتا نبود به نظر من كه كاملا يه چت عادي بود , حالا هركسي يطوره ممكنه باور كنه يا نكنه 

و اينم واسه من خيلي جالبه تو اين سايت هركسي ناله ميكنه و از بدبختياش ميگه همه باور ميكنن اما كسي بياد از شوهرش تعزيف كنه ميشه سركاري!!!😆

منم میخوام😢😢😢😢

من بلاخره پیداش میکنم....فقط اولش سخته.ولی فک کن آدم پیدا کنه همچین موردی رو

....

اونوقت باید گفت یه سال بخور نون و تره یه عمر بخور نون و کره😋😋😋😋تا آخر عمر راحتیم اونوقت.من موووووووخاااااام خدا😢😢😢😢😢

2728
من بلاخره پیداش میکنم....فقط اولش سخته.ولی فک کن آدم پیدا کنه همچین موردی رو .... اونوقت باید گفت ...

من از این مردا اندازه موهای سرم دیدم ولی متاسفانه واسه من پیش نمیاد واسه بقیه پیش میاد من فقط حسرتشو میخورم😝😝😝

عزيزم من كاري ندارم كه تاپيك فاطمه راست بوده يا دروغ ! اما واقعا مردايي هستن مثل شوهر فاطمه ! من تو ...

منم باور ميكنم فاطمه رو چون خيلي ساده اس 

پسرم ، پاره ي تنم ، بي صبرااانه منتظر گرفتن دستاي قشنگم ❤️❤️❤️
2738
عزيزم من كاري ندارم كه تاپيك فاطمه راست بوده يا دروغ ! اما واقعا مردايي هستن مثل شوهر فاطمه ! من تو ...

شوهر منم اگه اسكريناشو بزارم همه فك ميكنن سركاريه بس كه اين مرد اقا و خوب و مهربونه ، من هميشه شرمنده بزرگواريشم 

من از این مردا اندازه موهای سرم دیدم ولی متاسفانه واسه من پیش نمیاد واسه بقیه پیش میاد من فقط حسرتشو ...

من ک هرچی دیدم سیب زمینی بوده....البته دور از انصاف نباشه مردای هویج و ماستم دیدم😕😕😕 

شوهر منم اگه اسكريناشو بزارم همه فك ميكنن سركاريه بس كه اين مرد اقا و خوب و مهربونه ، من هميشه شرمند ...

منم همينو ميگم خيلي هستن مردايي كه مثل همسر شما و فاطمه واقعا اخلاق خوبي دارن و اقا هستن 

اما متاسفانه بعضيا چون شوهر خودشون گنداخلاقه فك ميكنن واسه همه بايد همونطوري باشه و باور نميكنن😂🤦🏻‍♀️

من ک هرچی دیدم سیب زمینی بوده....البته دور از انصاف نباشه مردای هویج و ماستم دیدم😕😕😕 

😁😁😁😁

من ادم دیدم واسه زنش میمرده و هرچی میگفته گوش میکرده بعد زنه یواشکی خیانت میکرد.

از اون طرفم کلی خانوم دیدم وفادار و پاک و عالی ولی شوهراشون خائن و کثیف بودن.

نمیدونم فلسفش چیه😑😑😑

منم همينو ميگم خيلي هستن مردايي كه مثل همسر شما و فاطمه واقعا اخلاق خوبي دارن و اقا هستن  اما ...

من كه البته از خدامه همه تاپيكاي مشكل دار سركاري باشه حتي اگه براشون كلي ناراحت شده باشمم اشكال نداره خوشحال ميشم بدونم سركارين و اونا مشكلي ندارن 

😁😁😁😁 من ادم دیدم واسه زنش میمرده و هرچی میگفته گوش میکرده بعد زنه یواشکی خیانت میکرد. از اون ط ...

همش تقصیر آمریکاست....مرگ بر آمریکا😆😆😆

2706