2733
2734
عنوان

چرا تایپک خستگی به تنم موند ترکید😠😠😠😠😠😠

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 100 پست
من عکساشو دیدم همه روخیلی باسلیقه بود وقشنگ تزیین کرده بود والویه رو به چند شکل تزیین کرده بود خدایی ...

چقدر بود درجملاتم بود  

کسی که سنگدله شاید یه روزی مهربون بوده شکستن اعتمادشو وقتی که خیلی جوون بوده هراندازه که میجنگهبازم حس میکنه کم نیست  شاید پلای برگشتو خودش عمدا خراب کرده هزاربار باسفید باخته سیاهو انتخاب کرده .....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی دوست داشتم ببینم ایده بگیرم

میخواستم اسکرین بگیرم‌ ولی از ترسم که نترکه تند تند دیدم تا اومدم از عکساش اسکرین بگیرم ترکید

کسی که سنگدله شاید یه روزی مهربون بوده شکستن اعتمادشو وقتی که خیلی جوون بوده هراندازه که میجنگهبازم حس میکنه کم نیست  شاید پلای برگشتو خودش عمدا خراب کرده هزاربار باسفید باخته سیاهو انتخاب کرده .....
2731
2738

خودش خواست اخه حواسش نبود اسكرين اس ام اس گذاشت با كلي اسم و همه چي رو دقيق گفته بود بچه ها ترسوندنش گفتن يهو يكي ميشناسه برات شر ميشه اجازه بده برات گزارش بزنيم 

پسرم ، پاره ي تنم ، بي صبرااانه منتظر گرفتن دستاي قشنگم ❤️❤️❤️
اووف از دیشب تا حالا هر پر بازدیدی ک‌میخوتم چند صفحه اول بعد میبینم ترکیده....اینم‌ هنوز عکساشو ندید ...

😂😂😂😂 منم 

هه ی ب خودم میگم نحس هرتاپیک میری دود میشه

میشه برای  رسیدن ب عشقمدعا کنید
2706