2726
عنوان

تب کودک۲ساله

40 بازدید | 4 پست

الان دست زدم سرپسرم دیدم داغه با تب سنج اندازه گرفتم درست۳۸شده دوسال وسه ماهشه چیکارکنم؟زیاده؟

ای خدا بازم یه هفته غذاتعطیل شد...۱۰کیلوشده بودتازگی...😢😢😢

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

پسر منم چند روز دیگه میشه یک سالش ، الان سه روزه تب داره و اسهاله ، رفتم دکتر گفت ویروسه 😫😫😫

بهش استامینوفن بده نزار زیادتر شه ، با آب ولرم و نمکم پاشویه اش کن ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

یعنی کسی نیس واقعا؟

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر منم چند روز دیگه میشه یک سالش ، الان سه روزه تب داره و اسهاله ، رفتم دکتر گفت ویروسه 😫😫😫 بهش ...

آبله مرغون نباشه؟

2728
آبله مرغون نباشه؟

نه بابا ولی حواست باشه تبش بالا نره ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊