2726
عنوان

نماز شب وبارداري

1183 بازدید | 12 پست

سلام دوستان گلم هركس ني ني سالم ويه بارداري بي دردسرميخواد بامن همراه بشه ازامشب راس ساعت١هممون نماز شب وبهپاكنيم وانرژيش وبهم منتقل كنيم اصلا سخت نيست وفقط وفقط ١٠دقيقه طول ميكشه سرچ كنيد توضيح داده اعمالش فقط ساعتش مهمه كه هممون باهم باشيم وانرژيش ومنتقل كنيم به اميد خدا هركه امادست اعلام حضور كنه 

پسرم توهفت ماهگي بخاطر دکولمان جفت مرده بدنیااومد  هنوزم دارم زجرميكشم براي ارامشم براي رسيدن به براي سلامتي خانوادم يك صلوات بفرستيد بادلهاي پاكتون برام دعاكنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 

التماس دعا😢

بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم شروع میکنم.هستم.اگر میشه یک توضیحی بدهی

انشالله كه انتخاب شديد سرچ كن كامل كامل توضيح داده هرجاش ومتوجه نشدي درخدمتم

پسرم توهفت ماهگي بخاطر دکولمان جفت مرده بدنیااومد  هنوزم دارم زجرميكشم براي ارامشم براي رسيدن به براي سلامتي خانوادم يك صلوات بفرستيد بادلهاي پاكتون برام دعاكنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 
سلام گل من! وقتت بخیر تاپیک شمارو الا دیدم و یک سوال پیش اومد برام.. نماز شب خوندن شما روی نوزادت ...

سلام دوست عزیزم من بخاطر آرامش خودم میخوندم ولی بچم بسیار صبور آرام خوش خنده وخوش اخلاقه ما اصلا تو نوزادی اذیت نشدیم و واقعا چهره نورانی داره هر کسی میبینه میگه چهرش چقدر متفاوته