2733
2734
عنوان

سینگ گرانیتی خوبه یا نه؟

201 بازدید | 6 پست

سلام خانوما کسی سینک گرانیتی داره؟ راضیه؟راحت تمیز میشه؟ممنون از پاسختون

تعداد رای : 7
نظرسنجی
خوبه
4
57%
خوب نیست
1
14%
بد نیستش
1
14%
اصلا بدرد نمیخوره
1
14%
تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
بله من دارم ..رنگ مشکی ..عالیه ..اگر خواستی ادرسشم بدم 

ممنون گلم.بله لطفا آدرس رو بده

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوبه عزيزم مارك كن بگير از من قهوه ايه فقط گفت روش وايتكس نريز

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
سهروردی شمالی ..برند شاک ..سایتم دارن میتونی چک کنی ..من آلمانی خریدم ..ولی ایرانی هم داره ..کیفیت و ...

مرسی گلم